690 680 960

Mateusz Morawiecki: „Skracamy okres przebywania w kwarantannie do 7 dni. Będą darmowe testy antygenowe w każdej aptece”

Premier Mateusz Morawiecki poinformował dzisiaj o zmianach dotyczących kwarantanny oraz testowania osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Od 27 stycznia będą darmowe testy antygenowe dostępne w każdej aptece, kwarantanna zostanie skrócona do 7 dni, a także powiększona zostanie baza łóżkowa na oddziałach covidowych.

35 komentarzy

 1. Nie scypię się genetycznym syfem eufemistycznie zwanym scypionką. Robią wszystko, utrudniają życie, ograniczają wolność tylko po to abyś przyjął genetyczny syf, który ze zdrowiem nie ma nic wspólnego. Jakie są prawdziwe cele geetycznego syfu poznamy wkrótce. Osobiście myślę o możliwości kontroli…

  • Po cóż testy. I tak wiadomo, że wszyscy „to” mają, mieli albo będą mieli .Zamiast inwestować w „darmowe” testy, trzeba zainwestować w leki na wirusa, żeby każdy w razie ciężkiego zachorowania mógł zastosować, zamiast leczyć się ibupromem i pogarszać swój stan.

 2. Krzywousty powiedział co wiedział. 7 dni kwarantanny, a potem droga wolna, można zarażać. Tak samo jak dzieci nie wysyłają na kwarantanne, gdy wychodzi, że miały styczność w szkole z kims chorym, a co za tym idzie rodziców też nie wysyłają.

  • Może nawet w trakcie piątej fali skrócą do 5 dni,
   Może się to tak rozwinąć że nie będzie miał kto pracować a nie wszyscy mogą zdalnie dajmy na to taki piekarz czy ekspedientka 😉

 3. Kierowca z Bombowca

  A czemu się nie chwalą że zniszczyli rehabilitację w całej Polsce obcinając punkty?

 4. Za oszustwo,czyli nazywanie darmowym,powinien bys stryczek.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas