690 680 960

Masz dowód rejestracyjny pojazdu? Dziś pojedziesz autobusem za darmo

W środę w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu obchodzimy Dzień bez Samochodu. Dzisiaj jest okazja do jazdy za darmo komunikacją miejską.

Dzisiaj w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu obchodzimy Dzień bez Samochodu. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Zgodnie z obowiązującą Uchwałą Rady Miasta Lublin podczas „Dnia bez Samochodu” obowiązują bezpłatne przejazdy za okazaniem ważnego dowodu rejestracyjnego auta.

Ważny dowód rejestracyjny uprawnia jedną osobę do bezpłatnego przejazdu wszystkimi liniami komunikacji miejskiej kursującymi na zlecenie ZTM w Lublinie.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Nie pojechałbym nawet jakby mi dopłacali hahaha

 2. Też mi łaska, kto jeździ MPK to ma miesięczny a ten co jeździ autem nie będzie się przesiadał na jeden dzień do autobusu. Powinni zrobić kto ma dowód rejestracyjny to przez cały rok jeździ za darmo.

 3. czy dowód ma być na dane osoby podróżującej?

 4. W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu przyjechałem do pracy Boltem, takie opóźnienia ma dziś MPK albo autobus nie przyjeżdża wogóle.

 5. 1osobana 1 dowód restr.

  nie skorzystałem z tej promocji bo sam nie jeżdżę do pracy, więc ja autobusem, a żona samochodem ? szkoda że na jeden dowód rejestracyjny nie można np. 3 osób? Co to za łaska darmowego przejazdu aby nie korkować ulic.

 6. „Masz dowód rejestracyjny pojazdu? Dziś pojedziesz autobusem za darmo”
  Zasadnicze pytanie – czy chodzi dowód rejestracyjny auta którym na co dzień jeżdżę, czy w dowodzie musi auto stać na mnie? Bo coś mi się wydaje, że poprzednio tak właśnie było – niby z dowodem za darmo, ale jak jest się właścicielem samochodu, co byłby oczywistą głupotą. Bo nie ważne czy samochód jest moją własnością czy nie – grunt że nim nie pojadę i wybiorę komunikację miejską.

 7. w Warszawce nie trzeba mieć dziś dowodu i MPK jest za darmo dla wszystkich

 8. Codziennie jeżdżę do pracy ok 36 km. Jeżeli chciałbym jechać autobusem trwałoby to ok 2 godzin samochodem dojeżdżam w pół godziny. Dodatkowo muszę wjechać w las albo łąkę pole i mam całą pakę sprzętu czy więc ktoś o tym myśli robiąc dni bez samochodu? Bez samochodu da się żyć, ale pracę trzeba wykonywać 4, 5 razy wolniej.

 9. Covid-19 gratis

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska