Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Marihuana w słoikach, w portfelu biały proszek. Właściciel narkotycznych substancji trafił do aresztu (wideo, zdjęcia)

Policjanci z Kraśnika zatrzymali 42-latka, który przewoził w hondzie marihuanę. Jak ustalili mundurowi mężczyzna uprawniał konopie inne niż włókniste na terenie województwa łódzkiego. Mieszkaniec powiatu radomszczańskiego trafił do tymczasowego aresztu.

Parę dni temu policjanci z Kraśnika zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Honda, za kierownicą którego siedział 42-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego (woj. łódzkie). Mundurowi ujawnili wewnątrz pojazdu słoiki z suszem, a w portfelu mężczyzny susz i białą substancję.

– Po zbadaniu narkotestem, okazało się, że jest to marihuana i amfetamina w ilości ponad pół kilograma. Wszystko było poporcjowane w woreczki i opatrzone nazwami. 42-latek został zatrzymany. Kraśniccy kryminalni dokonali również przeszukań na terenie powiatu radomszczańskiego, gdzie w garażu na jednej z posesji ujawnili kolejne porcje marihuany. Z zabezpieczonych substancji można przygotować przynajmniej 1500 tzw. „działek dilerskich” – relacjonuje aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej Policji.

Śledczy zajęli mienie w postaci samochodu, którym jechał mężczyzna. Następnie został on doprowadzony do prokuratury i sądu.

– 42-latek usłyszał zarzut uprawy konopi innych niż włókniste i wytworzenia znacznej ilości ziela, a także posiadania amfetaminy, do których przyznał się. Sąd zastosował na wniosek prokuratora tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi za to do 8 lat pozbawienia wolności. Trwa śledztwo w tej sprawie – dodaje aspirant Paweł Cieliczko.

 

5 komentarzy

  1. To teraz kulsony będą miały odjazd w tych swoich psich budach.

  2. Co to za liście

  3. Bardzo szybki w nogach

    Darmozjad z niebieskimi klapeczkami

  4. co to jest 1500 działek wisielski jest lepszy leci w miliony po pare razy xD

  5. w workach same liscie, a gdzie topy? Chyba , ze lubi palic chlorofil.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo