690 680 960

Marihuana w słoikach, policyjny dozór dla 34-latka (zdjęcia)

Zamojscy policjanci zatrzymali wczoraj 34-latka, który posiadał marihuanę. Narkotyk pochodził z uprawy, którą mężczyzna prowadził w kompleksie leśnym w jednej z miejscowości pod Zamościem.

W piątek policjanci z Zamościa zatrzymali 34-latka, który posiadał środki odurzające. Podczas przeszukania zajmowanych przez mężczyznę pomieszczeń, mundurowi znaleźli 3 słoiki wypełnione suszem roślinnym oraz elektroniczną wagę.

Badanie wykazało, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli nielegalną substancję w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 280 dilerskich porcji tego narkotyku.

Mieszkaniec Zamościa został zatrzymany. Wczoraj 34-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Mężczyzna usłyszał również zarzut uprawy konopi innych niż włókniste. W czasie pracy nad sprawą mundurowi ustalili, że zabezpieczona marihuana pochodzi z nielegalnej uprawy, którą 34-latek prowadził w kompleksie leśnym w jednej z miejscowości pod Zamościem.

Mężczyzna decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie środków odurzających i uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

 1. Zapasy nq zime robil co w tym zlego . wiewiorek ani niedzwiedzi nie aresztuja za robienie zapasów

 2. Gansta lajf :p

 3. 3 za posiadanie 3 za hodowle razem do lat 6. A swoja droga nie wiem ja mozna sie przyznac do hodowli jak cie zlapia z materialem. Trzeba byc geniuszem 😂😂

 4. Myślałem na początku że to weki na zimę…

 5. Nie pojmuję tego motywu z wagą…
  Przecież teraz praktycznie w każdej kuchni jest waga.
  A podkreślanie, że „elektroniczna” to już maks – odważnikową, szalkową miał do porcjowania…

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Tu chodzi o wagę jubilerską. Ona jest elektroniczna, ale prawidłowa nazwa to waga jubilerska. Chodzi o bardzo dużą dokładność w miligramach. I o ile nie robisz jakichś zaawansowanych rzeczy w kuchni, to ona CI się w normalnym przypadku nie przyda. Przydatna jest, gdy robisz domowe sery albo domowe wina i musisz odmierzyć co do miligrama ilość drożdży czy stosowanej bakterii. W innym przypadku to dość podejrzane, a policjanci wiedzą do czego taka waga służy.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas