Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mamy nagranie wczorajszego wypadku na ul. Filaretów (wideo)

Wczoraj na skrzyżowaniu ul. Rymwida z ul. Filaretów doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Nasz Czytelnik zarejestrował na nagraniu moment wypadku.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 14:50 na ul. Filaretów w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Rymwida zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący skodą mężczyzna wyjeżdżał z ul. Rymwida. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy BMW, który poruszał się ul. Filaretów w kierunku ul. Zana. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, kierujących pojazdami przetransportowano do szpitala.

Moment zderzenia pojazdów zarejestrował nasz Czytelnik.

(fot. lublin112.pl, wideo Jakub – dziękujemy)

119 komentarzy

 1. Bmw to raczej przepisowo nie jechało, pewnie z frakcji lubię zap….lać.

  • 50 to nie było na pewno.

   • To nie ma znaczenia.

    • może nie ma znaczenia dla policji aby wskazać sprawcę ale chyba oczywiste, że miało znaczenia dla wystąpienia wypadku,

     o takich wymuszeń jakie robi Bolt to jest dzienne pewnie setki, ale zwolnienie z 50 do 30 i rzucenie „urwą” rozwiązuje problem,
     no chyba, że ktoś jedzie 80-100 to wtedy jedynie może rzucić „urwą” bo już nie wyhamuje

 2. Poruszenie w komentarzach jakby co najmniej PJK zajechał do Koziego Grodu.

 3. Co najmniej 70 km/h jechało BMW. Nie trudno wtedy o wypadek. Ten co filmował na pewno wie ile było na liczniku. Może okazać się winny kierowca BMW.

 4. Obejrzyjcie ten filmik poklatokowo na pełnej wielkości ekranu. Zobaczycie że Bolt wcale nie skręcał w prawo tylko jechał prosto. BMW zdążył zmienić pas przed uderzeniem więc gdyby bolec jechał w prawo udałoby się uniknąć zderzenia. Przy dużym ekranie widać że bolec nawet nie zwolnił przed wjazdem na skrzyżowanie choć BMW było doskonale widoczne. Wina bolca w 100%

 5. Ale tu mamy kombo: mistrza lewego pasa, BMW z nadświetlną w mieście i wymuszającą Skodę. Ręce same składają się do oklasków.