690 680 960

Malinowszczyzna: Rowerzystka walczy o życie po potrąceniu przez samochód

Spore utrudnienia w ruchu występują na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Opole Lubelskie. W Malinowszczyźnie miał miejsce poważny wypadek.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 15:40 w miejscowości Malinowszczyzna za Bełżycami. Samochód osobowy potrącił tam rowerzystkę. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

Zanim ratownicy dotarli na miejsce, pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili przypadkowi kierowcy. Na miejscu lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kobieta została nim przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Jak ustaliliśmy, jest w krytycznym stanie. lekarze cały czas walczą o jej życie. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności wypadku. Droga wojewódzka nr 747 Bełżyce – Chodel jest częściowo zablokowana.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Malinowszczyzna: Rowerzystka walczy o życie po potrąceniu przez samochód
Malinowszczyzna: Rowerzystka walczy o życie po potrąceniu przez samochód

(fot. nadesłane – Łukasz DZIĘKUJEMY!)
2015-09-14 18:13:01

24 komentarze

  1. Stało się i osądzanie kto był winny i dlaczego jest na poziomie przygłupów. Kobieta walczy o życie i to jest w tym momencie najważniejsze. A ci typu joacuś co robią sobie żarty z ludzkiej tragedii lepiej niech się zastanowią nad sobą, bo nie wiadomo co kogo jeszcze czeka. |Przed komputerem w fotelu z dala od tego nieszczęscia jacy to wszechwiedzący są co niektórzy i prymitywni w swoich wypowiedziach. Tylko dlatego że to nie dotyczy ich bezpośrednio.

    • Przecierz to normalne, że osądzają i analizuja kto zawinił jak przy każdym wypadku. Po co ten bulwers?

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas