Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Łuszczów: Znaleziono ciało mężczyzny

W okolicach jednej z gruntowych ścieżek biegnących przez podmokłe łąki w dolinie Bystrzycy w okolicy Łuszczowa odnaleziono zwłoki mężczyzny.

– Ciało zostało odnalezione przez funkcjonariuszy policji ok. godziny 15:30 – informuje kom. Renata Laszczka – Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Znajdowało się w okolicach jednej ze ścieżek. Potwierdziliśmy już, że jest to poszukiwany od niedzieli ok. 50 letni Marek K. Na jego ciele nie stwierdzono żadnych obrażeń i wstępnie nie wykluczamy samobójstwa, jednakże ciało zostanie przekazane w celu wykonania sekcji zwłok, po której to będzie znana dokładna przyczyna śmierci mężczyzny- dodaje Renata Laszczka – Rusek.

Poszukiwania 50-latka trwały od niedzieli, kiedy to opuścił miejsce swojego zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W poniedziałek strażacy przeszukiwali okoliczne lasy oraz tereny zadrzewione, gdyż istniało podejrzenie, że mężczyzna może targnąć się na swoje życie. Poszukiwania nie przyniosły skutku.

W dniu dzisiejszym od samego rana kilkudziesięciu policjantów i strażaków przeczesywało dolinę rzeki Bystrzycy. O godzinie 15:30 ciało poszukiwanego zostało odnalezione w okolicach Łuszczowa, znajdowało się w terenie wytypowanym do dzisiejszych poszukiwań.

Komentarze wyłączone

Z kraju