Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Łuszczów: Jedna osoba ranna po zderzeniu trzech pojazdów

We wtorek rano na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło we wtorek w Łuszczowie przed godziną 7. Zderzyły się tam trzy pojazdy: samochód osobowy, koparka i autobus. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący bmw jadąc w kierunku Lublina najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy. Jego pojazd uderzył najpierw w poruszającą się w tym samym kierunku koparkę a następnie odbił się, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z rejsowym autobusem relacji Lublin – Łęczna.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Żeby wydobyć poszkodowanego z wraku pojazdu strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Teraz okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Przez ponad dwie godziny na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna były spore utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczano wahadłowo.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od Czytelników – Dziękujemy!


Większy widok mapy

2014-12-23 09:50:50
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

  1. Śpieszmy się kochać stare BMW bo tak szybko odchodzą.

  2. Rejsowy… za 4złote 😀

  3. Jakoś nikt nie napisał, że koparka nie była oświetlona z tyłu jak twierdzą świadkowi i dlaczego odjechała z miejsca wypadku ?. „Kierowca” koparki który pojawił się po jakimś czasie na miejscu wypadku twierdził, że nie uczestniczył w wypadku – czy aby na pewno był to ten sam kierowca?.

    • Koparka byla oswietlona kogutem jak i normalnymi swiatlami. Kierowca był pierwszy przy poszkodowanym.

      • Ciekawe!! Dlaczego mówił Policjantom że on nie miał z tym nic wspólnego i uciekł w pole????? Nie wiadomo czy na badanie alkomatem przyszedł prawdziwy kierowca koparki czy kolega!!

  4. powinno się was uśpić wy ….. to do tych pierwszych komentarzy

  5. Byłem na miejscu dosłownie 3min po zderzeniu, gdzie przy samochodzie i chłopaku byli wszyscy uczestnicy kolizji. Rozmawiałem z kierowcą busa, koparki jak i bmw. Był przytomny i oszołomiony i jak sam twierdził zasnął. To samo powiedział kierowca busa. Koparkowy powiedział, że słyszał wielki huk.