690 680 960

Łuszczów II: Zderzenie motocykla z samochodem osobowym

W niedzielę przed południem w miejscowości Łuszczów II motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło około godziny 11 na lokalnej drodze w miejscowości Łuszczów II. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący na wprost motocykl uderzył w tył cofającego z posesji samochodu osobowego. Kierujący motocyklem 30 latek został ranny i przez pogotowie ratunkowe przewieziony do szpitala. Jak ustaliliśmy doznał obrażeń twarzy, natomiast dokładny stan jego obrażeń będzie znamy po przeprowadzeniu dokładnych badań.

Kierujący samochodem osobowym, starszy mężczyzna, tuż po wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia pozostawiając rozbite auto. Jednak po kilkudziesięciu minutach powrócił tłumacząc, że był w szoku.

Jak się okazało motocykl nie miał aktualnych badań technicznych oraz polisy OC, a kierowca nie posiadał uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdów. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego ustalając dokładny przebieg zdarzenia oraz jeden zastęp straży pożarnej, który zabezpiecza miejsce wypadku. Droga jest zablokowana.
null

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!