Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie rozpoczął się piknik Volkswagena. Impreza potrwa do wieczora

W sobotę rozpoczął się w Lublinie piknik zorganizowany przez lubelskiego dealera volkswagena. Impreza odbywa się także dzisiaj.

Po raz pierwszy w Lublinie lubelski dealer marki Volkswagen firma Danelczyk zorganizowała dla mieszkańców miasta piknik. Dla wszystkich przybyłych udostępnione zostały wszystkie najnowsze modele tej marki, w tym volkswageny: Golf R i Golf GTI. Każdy chętny może sprawdzić jak auta te zachowują się na torze. Odbywają się także konkursy, m.in. sprawności i techniki jazdy. Z kolei na płycie poślizgowej instruktorzy uczą jak zachowywać się gdy auto wpadnie w poślizg.

Pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu prezentuje Hubert Raptowny, najbardziej znany polski stunter motocyklowy. Dla dzieci przygotowano specjalne atrakcje, dla wszystkich zaś pokazy ratownictwa medycznego, policji, straży pożarnej a także wiele konkursów. Do tego dobra poczęstunek i napoje oraz porady instruktorów bezpiecznej jazdy.

Impreza odbywa się na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. A. Grygowej 32 w Lublinie. Wstęp jest bezpłatny.

(fot. Michał Węgrzynek)
2015-05-24 09:00:42

12 komentarzy

 1. Bardzo fajna impreza

 2. Danelczyk powoli się zwija , więc łapie się już czego się tylko da – niedługo będzie organizował miss mokrego podkoszulka 😉

 3. Jak macie pisac o imprezie juz po niej lub w jej trakcie to lepiej sie wcale nie fatygujcie.. Czlowiek by wiedzial pare dni wczesniej to by i moze skorzystal… Tak samo Motoshow. lublin112 patronem medialnym a pisze o wydarzeniu kilkanascie godzin przed jego rozpoczeciem.. zenada.

  • Informacja o MotoShow pojawiała się już dwukrotnie, dzisiaj jest to tylko przypomnienie. Podobnie jak o innych iventach czy imprezach.

   Pozdr
   red

  • Jak byś był trzeżwy parę dni wcześniej to na pewno byś przeczytał. Dla informacji – dziś niedziela 24-05-2015r, uroczystość Zesłania Ducha Świętego, nieczynne sklepy monopolowe z małymi wyjątkami, oraz wybieramy Nowego Prezydenta Rzeczypospolitej.

 4. Świetna impreza. Warto było zmarznąć

 5. Czy to zimą, czy to latem cham z antenką mknie passatem

  • Cham se dziarsko wylazł z passka,
   spodobała mu się „ałdi” maska,
   cztery ringi, to jest klaska,
   olał już swojego passka,
   sprzedał zboże,
   trudna rada,
   za fajerą „ałdi” siada,
   pod remizJą szyku zada.

 6. Czapy z daszkiem, głupie pyski, chamy golfem z pod remizki !!!

  • Kat dajesz dajesz chcemy wiecej

   • Teraz „AŁUDI” zastępują WieśVagony, cztery ringi na masce
    i jazda po trójkącie: sklep, remizJa, dyska,
    niezniszczalne, w porywach 1500 km rocznie.