Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbył się Kiermasz Wielkanocny

W sobotę i niedzielę na Placu Zamkowym w Lublinie odbył się Kiermasz Wielkanocny. Odwiedzający stoiska mieli możliwość zakupy wyrobów garmażeryjnych i produktów rękodzielniczych.

Przez dwa dni na Placu Zamkowym w Lublinie była okazja do zaopatrzenia się w wyroby garmażeryjne i produkty rękodzielnicze na Kiermaszu Wielkanocnym. Na stoiskach czekały sery, ryby, kiełbasy, szynki, wyroby piekarnicze, miody, przyprawy, konfitury, a także ciasta. Obecne były również produktu regionalne.

 

W niedzielę odbyło się wspólne gotowanie z wicemarszałkiem Grzegorzem Kapustą, który wspólnie z szefem bychawskiego lokalu gastronomicznego „U Saszy” przygotowali barszcz zgodnie z tradycyjną recepturą. Każdy chętny mógł spróbować barszczu, do którego dodawano cebularze przygotowane przez Stowarzyszenie „Partnerstwa Producentów Cebularza Lubelskiego”.

2018-03-25 19:43:55
(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

4 komentarze

  1. A nie czytałem u was, że miał się odbyć. Musztarda po obiedzie…

  2. Trzeba było dopiero za miesiąc napisać ze się odbywał ten kiermasz. Brawa dla Redakcji za refleks.

  3. niektóre pisanki naprawdę piękne, ale musi to lewactwo drażnić

  4. nic straconego -zawsze to samo -hafciki i makowiec po 40 zł-nic nie było ciekawego-tylko grupka ludzi bo dawali darmowy żurek i cebularza-zeżarli jak zawsze i się zmyli

Z kraju