W Lublinie odbędzie się zjazd food trucków. Mamy dla Was vouchery na wyjątkowe posiłki

W najbliższy weekend, na miłośników kulinariów w jednym miejscu czekać będzie kilkanaście pojazdów oferujących jedzenie z różnych stron świata. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.

W sobotę 26 maja w Lublinie odbędzie się zjazd food trucków. Na parkingu przy centrum handlowym Atrium Felicity, na pasjonatów dobrego jedzenia czekać będzie kilkanaście wyselekcjonowanych pojazdów serwujących jedzenie. Gwarantuje to, że każdy miłośnik kulinariów znajdzie coś dla siebie.

– Parking będzie wabić przechodniów wyjątkowymi zapachami. Wszystko za sprawą food trucków, czyli pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Naturalne, sezonowe produkty, świeżo przygotowywane dania i pasja do gotowania zapewnią, że piknik stanie się dla każdego fana dobrego jedzenia niecodziennym doświadczeniem – wyjaśnia Tomasz Kamyk, organizator wydarzenia.

W każdym z samochodów serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z różnych stron świata: amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej w wielu wariantach. Będą zupy, dania główne i pyszne desery oraz kawa i napoje. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia. W programie zaplanowano także strefę chill-out oraz specjalną sekcję z atrakcjami dla najmłodszych.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00, i potrwa do godziny 20 w niedzielę. Dla naszych czytelników mamy 8 voucherów, każdy na dowolne danie w jednym z food trucków. Aby otrzymać voucher, należy na adres: [email protected] przesłać maila z imieniem i nazwiskiem. Warto też dodać swój nr. telefonu, dzięki czemu po zakończeniu zabawy laureaci od razu otrzymają sms-a z informacją o wygranej. W tytule wiadomości należy wpisać „food truck”. Rozwiązanie naszej zabawy ogłosimy w piątkowy wieczór.

(fot. nadesłane)
2018-05-21 23:20:43

Zobacz również

12 komentarzy

 1. A ja się nie wybieram. Czytałam tu artykuł o tych foodtrackach, jak to niektórzy jadą ” po taniości” i to cudowne jedzenie jest po prostu żarciem, którego lepiej nie dotykać. Zresztą, w ubiegłym roku na airshow miałam okazję zjeść zapiekanke. Bleeee!!!!

  • Zrób mężowi mielone, na pewno się ucieszy.

  • Byliśmy z dziewczyną 2 lata temu, chyba pod plazą się rozstawiali. Super jedzenie. Drogie ale super. Pyszne żeberka z grila w kształcie lokomotywy opalanej drewnem i ślimaki w muszlach z ziołami i masełkiem. Pychotka. Tyle tylko, że te kolejki i narzekający na cenę janusze rujnują wszystko

 2. jadłem rok temu i potem miałem srake

  • Czy to była dojrzewająca polędwica z wołu od „Celtyckie Smaki” ?
   A może kiszone śledzie ???
   Mam nadzieję, że tym razem odpowiednie służby sprawdzą papiery tych food truckowców 😛

 3. Tfuuu na to żarcie . No , chyba że dodają do tego węgiel żeby sraki nie było .

 4. czy było już rozstrzygnięcie konkursu?

 5. No a gdzie wyniki konkursu? Ani widu ani slychu. Chyba ze to taki konkurs byl, co to nikt i nic nie wygrywa, ale konkurs jest

  • Faktycznie cicho sza ….. WSTYD

   • Po pierwsze to nie konkurs, tylko zostały rozdane vouchery od organizatora, a osoby które je otrzymały dostały od nas informację mailem, podobnie jak osoby, które zaprosiliśmy na imprezę w Bychawie. Przypominamy, że publikowanie dany osobowych w chwili obecnej jako „wyniki” nie jest takie proste po wejściu RODO. Musielibyśmy od każdego uzyskać zgodę na publikację takich danych z imienia i nazwiska.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska