690 680 960

W Lublinie odbędzie się konferencja IT Academic Day

W następnym tygodniu w Lublinie zorganizowana zostanie jedna z największych i najciekawszych studenckich konferencji technologicznych. Konferencja IT Academic Day odbędzie się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

W czwartek 26 listopada 2015, w auli Instytutu Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, odbędzie się konferencja IT Academic Day. Jest to jedna z największych i najciekawszych studenckich konferencji technologicznych, organizowanych przez Grupy .NET z całego kraju. Ideą konferencji jest prezentacja najnowszych technologii informatycznych oraz zastosowanie ich na rynku pracy. Wydarzenie skierowane jest głównie do społeczności akademickiej, programistów, specjalistów IT oraz pasjonatów, którzy pragną nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty.

Organizatorzy z roku na rok dokładają wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi odkryciami technologicznymi, wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami oraz zdobycia nowych umiejętności. Jednocześnie jest to rzadko spotykana okazja na poszerzenie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach IT i trendach programistycznych, przedstawionych przez ekspertów pracujących w najbardziej rozpoznawalnych firmach branży IT w naszym kraju.

Konferencja IT Academic Day to nie tylko mówienie o technologii i oglądanie ciekawych prezentacji, lecz także kontakt z ludźmi, którzy na co dzień mają styczność z branżą informatyczną. Co więcej, będzie także możliwość spotkania się i nawiązania kontaktu z pracownikami dużych firm, specjalistami branży IT oraz przedstawicielami świata biznesu. Uczestnicy będą mieć możliwość wymiany własnych spostrzeżeń, poznania poszczególnych filarów związanych z branżą IT oraz rozpoczęcia kreowania własnej ścieżki w dziedzinie informatyki.

Co więcej każdy uczestnik będzie mógł poszerzyć swoje umiejętności o produkty i technologie Microsoftu, poznać zastosowanie druku 3D w architekturze i budownictwie oraz budowę i zastosowanie dronów w dzisiejszych czasach. Dodatkowo, każdy będzie miał możliwość posłuchania prelekcji na temat pracy w zespołach i metodyki zarządzania projektami w firmach informatycznych.

(fot. materiały organizatorów)
2015-11-13 12:12:11

3 komentarze

  1. fajna inicjatywa, postaram się przybyć 😉

  2. Oby było lepiej niż w roku ubiegłym…

  3. Czyli co przyleci do nas IT, jak w tym filmie ? 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!