Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Złodziej łańcuszka w rękach policjantów. 33-latek trafił do aresztu

Niedługo cieszył się bezkarnością 33-latek, który dokonał kradzieży rozbójniczej na młodej kobiecie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na trzy miesiące do aresztu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 czerwca w rejonie ul. Pozytywistów. Miejskim trolejbusem linii nr 161 jechała młoda kobieta. Na szyi miała złoty łańcuszek z zawieszką.

– Kiedy kobieta wysiadła na jednym z przystanków, to samo zrobił przyglądający się jej w pojeździe młody mężczyzna. W rejonie ul. Pozytywistów mężczyzna podszedł do studentki i zerwał jej z szyi łańcuszek, po czym uciekł – opisuje zdarzenie asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Wartość skradzionego mienia poszkodowana wyceniła na około 800 złotych.

Sprawca cieszył się bezkarnością niecały miesiąc. Na podstawie zabezpieczonego monitoringu kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec jednej z podlubelskich wsi.

– W miniony weekend policjanci „wyłowili” go z tłumu wypoczywających na Wrotkowie ludzi. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a potem na IV komisariat Policji. Doprowadzony do prokuratury usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy, gdyż był już wcześniej karany za podobne przestępstwo – wyjaśnia asp. Anna Kamola.

33-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.

2016-07-05 19:22:06
(fot. Policja Lublin)

11 komentarzy

 1. I CO TERAZ POWIESZ STARY CAPIE. .??..MAM NADZIEJĘ ŹE Z TYŁKA ZROBIĄ CI CZEKOLADĘ TYLKO SZKODA ŹE Z MOICH PRACOWNICZYCH WYPOCIN BĘDZIESZ DOSTAWAĆ OPIERUNEK I ŹŔYĆ. …!!..

 2. Dobrze tak skurczybykowi, powinny mu rączki uschnąć.

 3. zaje.bi.ste wakacje

 4. Na wsi się pracować nie chciało.

 5. Że go złapali – to bardzo doskonale.
  Teraz należy się wpi….ol, na łańcuch i do lochu!

 6. §280 to najgorsza patologia, aby na winko mieć, a we więźniu mają się za nie wiadomo kogo… ludzkie ekskrementy … inaczej się nie da tego określić

  • Ale emblemat znanej firmy odzieżowej jest na klacie 😉 Pewnie też wędkowane …

 7. To teraz zrobią mu z d py kosmodrom.

 8. jechac z wiesniakiem rece upier*olic

 9. Czy p.kamola widziala kiedykolwiek zlodzieja..?…

 10. Ale zapomniał ktoś napisać że policja dostała dane złodzieja, którego rozpoznano po zdjęciu?

Z kraju