Lublin: Zderzenie dwóch opli na skrzyżowaniu ulic Krochmalnej i Diamentowej

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na ulicy Krochmalnej w Lublinie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8:20 na ulicy Krochmalnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Diamentową zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Opel. Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca oplem kobieta jechała od strony ulicy Jana Pawła II w kierunku Dworca PKP. Pokonując skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ulicy Diamentowej oplu. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Poszkodowany kierowca z opla został opatrzony na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występowały utrudnienia w ruchu.

IMG_20170614_094554_301

IMG_20170614_094511_531

2017-06-14 12:20:47
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Długo spokoju nie było…

 2. może chce ktoś z uczestników sprzedać auto w takim stanie ?

 3. „Kierowca poszkodowanego opla został opatrzony na miejscu.” – dlaczego opatrzono kierowcę skoro to opel był poszkodowany?

 4. Ratusz planuje przebudowę tego skrzyżowania ale tak, że jadąc ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Diamentowej przez planowany wiadukt na skrzyżowaniu z ul. Krochmalną, ma być tutaj zakaz skrętu w lewo w ul. Krochmalną. To po co taka przebudowa jeżeli cały ruch przeniesie się do skrzyżowania z ul. Wrotkowską i tam będzie jeszcze bardziej niebezpiecznie! Jeżeli planowana jest budowa wiaduktu to tak, by można było po nim wjechać z ul. Jana Pawła II w Lewo na ul. Krochmalną. Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za inwestycje z ratusza razem z Radą Miasta.

  • Wejdź na stronę miasta i obejrzyj plany inwestycji. Mniej więcej mogę wytłumaczyć że lipca 80 będzie przebiegać wzdłuż torów w kierunku Rzeszowa

 5. Szkoda Insigni. Zawsze złOmega mogła by uderzyć w to e60 „bimbera”… a nie sorry, nie dała by rady, bo on ma tylko „resorek” e60…

 6. I właśnie przez takich „kierowców” bedzie to następne rondo ze światłami generujace korki. Jak NIE umiecie jeździć to będziecie STAĆ w korkach.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!