Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Zapłacili za zakupy nie swoją kartą. Kto ich rozpoznaje? AKTUALIZACJA

Policjanci, dzięki anonimowej informacji, zatrzymali młodych mężczyzn, którzy dokonali płatności w sklepie nie swoją kartą. Jak się okazało karta została wcześniej skradziona młodej kobiecie w jednym z lokali w pobliżu sklepu.

– Widoczni na nagraniu mężczyźni dokonali płatności metodą zbliżeniową. Policjanci zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu. Widać na nim całe zajście. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na ul. 3 Maja w Lublinie. Jak ustalili policjanci kartę wraz z portfelem z zawartością dokumentów skradziono młodej kobiecie w jednym z lokali znajdujących się w pobliżu sklepu – informuje st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

AKTUALIZACJA 16.05.2017

– Sprawcy zostali ustaleni dzięki informacji przekazanej przez anonimowego rozmówcę. Osoba rozpoznała na publikowanym nagraniu sylwetki prezentowanych mężczyzn. Kilka godzin później obydwaj mężczyźni byli już przesłuchiwani na komisariacie. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 19 i 21 lat. Przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty oszustwa i kradzieży, których dokonali wspólnie i w porozumieniu. Obydwaj wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

2017-05-12 10:39:41
(fot. wideo Policja Lublin)

24 komentarze

 1. obciac kutt

 2. Lepiej do ciuchlandu by poszli z ta karta,

 3. rysiek z lublina

  I znowu ukraincy,nie za duzo ich…szczegolnie spod znaku bandery i upa?

 4. Beavis i Butthead

 5. Głupi i głupszy

 6. Kasjer przyją platnosc karta imienna na kobiete.kasjer ma obowiazek sprawdzenia karty

  • Chrzanisz. Płatność zbliżeniowa. Sprzedawcy, to ty do ręki możesz dać, ale co innego niż kartę. Ech dzieci dzieci i wasze komentarze.

 7. WYGLADAJA NA UKRAINCÓW WYDAJE MI SIE ZE TEGO Z KROTSZYMI WLOSAMI JUZ WIDZIAŁEM KILKAKROTNIE W SKLEPIE Z TANIA ODZIEZA

 8. Typowi polacy nic tylko by kradli

 9. https://www.facebook.com********* bardzo podobny do chłopaka z wcięciem na t-shircie

 10. A POLICJA skoro zatrzymała tych łebków to nie może ustalić ich tożsamość?czy to takie trudne?

Wiadomości z info112