Lublin: Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Bohaterów Monte Cassino

W czwartek wieczorem na ul. Bohaterów Monte Cassino doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

W czwartek około godziny 19:30 na ul. Bohaterów Monte Cassino, przed skrzyżowaniem z ul. Pana Wołodyjowskiego doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Kierujący jednośladem marki Honda, jadąc w kierunku ul. Armii Krajowej w pewnym momencie z powodu nierówności nawierzchni, stracił panowanie nad motocyklem, zjechał z ulicy na pas zieleni, otarł się o drzewo, a następnie przewrócił na chodnik. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Jak ustaliliśmy, motocyklista doznał złamania nogi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku ul. Armii Krajowej. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku przekazała nam nasza czytelniczka Agnieszka – Dziękujemy!

2017-05-11 19:54:15
(fot. lublin112.pl, nadesłane Agnieszka)

38 komentarzy

 1. Motocykle są wszędzie!

 2. może nie był z Lublina i nie wiedział, że 40 letni chodnik z płyt chodnikowych jest równiejszy niż ta jezdnia…
  ja jadę tam samochodem ze 30 40 km max ale mijają mnie jacyś wariaci trąbią i zajeżdżają przede mnie ostentacyjnie pokazując mi jak się powinno jeździć, tzn. szybko… bez komentarza, na zachodzie, gdzie byłem nikomu nawet nie przyszłoby do głowy to chamstwo, które jest niestety u nas codziennością, a i taka droga byłaby w ogóle zamknięta, bo np. w Belgii droga dojazdowa do pola jest lepszej jakości niż ta

 3. rysiek z lublina

  W lublinie tylko motor,hahaha,wlasnie widac jaki

 4. lubelski obserwator

  Ze względu na stan to ta ulica to powinna być odcinkiem specjalnym jakiegoś rajdu samochodów terenowych, torem doświadczalnym dla producentów terenówek czy też czołgów.

 5. na szczęście w wakacje ten odcinek ma przejść gruntowny remont

 6. taak, masz rację , tylko zauważ że o ile autem ominiesz dziurę o tyle motocykl może się zachować tak jak w ten sposób, czyli wywrócić się i nic na to nie poradzisz- za duża masa. Sama miałam sytuację kiedy dojeżdżając do świateł, prędkość może 5 km/h, a w motocyklu im mniejsza prędkość tym gorzej utrzymać równowagę , i na garbach moto się przechylił i wywróciłam się… więc jak najbardziej o ile motocyklista jechał z dozwoloną prędkością, a wierzę że tak było, bo nikt normalny tym odcinkiem szybko nie jeździ, powinien pozew skierować do zarządcy drogi! trzeba w końcu zacząć walczyć o swoje prawa żeby stan dróg zapewniał bezpieczeństwo użytkownikom , bo jest jak jest. Pzdr.

 7. taki sliczny Goldwing…ale chyba sie duzo nie zniszczylo na szczescie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”