Lublin: Wpadł Bułgar poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

W czwartek w Lublinie w ręce policjantów wpadł obywatel Bułgarii poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Zatrzymali go funkcjonariusze z zespołu patrolowego III komisariatu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu. Policjanci z III komisariatu w Lublinie zatrzymali do legitymowania dwóch mężczyzn. Mundurowych zastanowił fakt, iż mężczyźni przyśpieszyli kroku widząc nadjeżdżający radiowóz. Podczas legitymowania okazało się, że są to obywatele Bułgarii. -Bardzo szybko wyszedł na jaw powód ich nerwowego zachowania. Jeden z nich poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania od 2013 roku przez bułgarski wymiar sprawiedliwości. 37-letni mężczyzna do odbycia ma karę pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem, których dopuścił się w Warnie – informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin. Bułgar został zatrzymany. Dziś policjanci z III komisariatu doprowadzą go do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. 2015-02-27 10:10:24 (fot. Policja Lublin)

Zobacz również

3 komentarze

 1. Niech policja zajmie się Rumunami z parkingu na Turystycznej. Nie można nawet wyjść z samochodu, bo zaraz podleci stado cyganów z perfumami i nie można się od nich odpędzić. A spróbuj ich obrazić,to zaraz cię oplują abo jak ktoś bardziej postawny i strach opluć to porysują samochód.

 2. Niestety, po unijnemu walka z pasożytami zwie się dyskryminacją narodowościową i jest zabroniona.

 3. witam potwierdzam non stop cały czas wciskają towar ,podobnie jak papierosy ci sami na przestankach przy zamku lubelskim przy nova idąc z przejścia dla pieszych od lat te same twarze kade i widzę te same twarze ,jak policja sobie nie radzi prześlę zdjęcia ,lecz myślę że w koncu sobie poradzą ,proceder trwa od kilku lat więc może wymiar sprawiedliwości sobie poradzi ,chodzi o sam fakt ,akceptacja problemu ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja