Lublin: Uwaga kierowcy. Utrudnienia w ruchu na ul. Północnej i de Tramecourta

W najbliższą sobotę i niedzielę zamknięta dla ruchu będzie ul. de Tramecourta. W poniedziałek zaś na ul. Północnej pojawią się ograniczenia w ruchu, w związku z wycinką drzew.

W sobotę i niedzielę 6 i 7 lutego w godzinach 7 – 18 zamknięta będzie dla ruchu ul. de Tramecourta. Utrudnienia pojawią się w związku z budową obiektu biurowo-usługowego. Ulica zostanie zamknięta na odcinku od ul. Spokojnej do wjazdu na wewnętrzny parking Urzędu Wojewódzkiego.

Nie będzie możliwości przejazdu między ul. Ewangelicką i ul. Spokojną a ul. Wieniawską. Na pozostałym odcinku ulicy, między ul. Wieniawską a wjazdem na parking, obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy w celu umożliwienia wjazdu i wyjazdu z parkingu.

 


(graf. Urząd Miasta)

 

Z kolei od najbliższego poniedziałku 8 lutego, na ul. Północnej pojawią się ograniczenia w ruchu pojazdów. W rejonie ulic będzie prowadzona wycinka drzew w ramach przebudowy skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Generała Ducha.

Wprowadzony zostanie zakazu wyprzedzania i ograniczenia prędkości do 30km/h na odcinku od ul. Kosmowskiej do ul. Generała Ducha w obu kierunkach. Ponadto, na wlocie zarówno od strony ul. Kosmowskiej, jak i ul. Generała Ducha pojawi się oznakowanie ostrzegające o realizowanej wycince.

W czasie prowadzonych prac wystąpią czasowe wstrzymania ruchu pojazdów w obu kierunkach przez osoby ręcznie sterujące ruchem. Ograniczenia będą funkcjonowały do momentu zakończenia prac przy wycince.

2016-02-05 13:38:50
(fot. lublin112.pl)

reklama

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Brawo !!! To mi się podoba Tak powinno być zawsze żebyście wcześniej informowali o planowanych utrudnieniach w ruchu

  • Zawsze informujemy o utrudnieniach związanych z remontami, pozdr.

   • Siema, to poinformujcie jeszcze o zamkniętym dla ruchu rowerowego i pieszego fragmencie ścieżki rowerowej wzdłóż Bystrzycy na długości równej szerokości ul. Muzycznej w tymże rejonie. Pozdrawiam.

 2. Przebudowa Solidarności i Sikorskiego jest konieczna, ale dlaczego przed ukończeniem węzła obwodnicy w Konopnicy. Cały ruch na Kraśnik po prostu stanie w przeogromnych korkach i żadną ulicą nie da się sprawnie dostać na północ Lublina. Wieniawska i most Poniatowskiego tak się zakorkują, że do pracy trzeba będzie jeździć na 5 rano.

  • Nie trzeba przebudowy żeby z Lublina w przez te światła w Konopnicy stać w korku
   A druga kwestia po jaką cholerę były władowane grube miliony w ten system co miał ułatwić przejazd przez miasto i miał sie nauczyć sterowania ruchem do końca maja jak całe skrzyżowanie na Solidarności będzie rozkopane i te miliony pójdą w błoto – czy nie powinno sie tym zainteresować jakieś C.B.Ś ??

 3. zdjęcie do artykułu ma się jak pięść do nosa

  • Dodaj komentarz

   przeciez widac gen. Ducha i Sikorskiego, a o tym jest ten artykuł pięściarzu

 4. Skomplikowanie mieszkancom wyjazdu i dojazdu do przedszkoli,szkol i pracy jest czyms bezcennym dla osob ktore nie borykaja sie z codziennymi trudnosciami. Mieszkam na tej jeb… wsi. ul. Polnocna wczesniej wjazd od Ducha. A teraz objazdy drogami ktore nie sa dostosowane. Panie Prezydencie zapraszamy na nasza wioche. Brak drogi, chodnika,oswietlenia i placu zabaw dla dzieci. Czy w najblizszym czasie zamierzacie zrobic ta droge. Ulica jest ruchliwa, z dzieckiem nie da sie wyjsc na spacer bo ograniczenia brak, jezdza jak debi…e. Podczas spaceru mozemy zagwarantowac piach i kurz w gebie i czarne stopy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!