Lublin: Trolejbus zahamował, pasażerka upadła i doznała obrażeń. Kto widział zdarzenie

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku do jakiego doszło 24 lipca przy ul. Kunickiego. W wyniku gwałtownego hamowania trolejbusu ranna została jedna osoba.

Do tego zdarzenia doszło 24 lipca około godziny 12:30 na ul. Kunickiego w trolejbusie miejskim linii 151. Jak wstępnie ustalono na odcinku pomiędzy wiaduktem kolejowym a ul. Dąbrowską wskutek nagłego hamowania pojazdu, upadła na podłogę jedna z pasażerek. Kobieta doznała obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie pod nr tel. 81-535-41-85 lub 997.

2015-12-05 09:23:28
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

31 komentarzy

 1. Po odszkodowanie wali jak nic, powinni ją zmiażdżyć. Raz jest obowiązek trzymania się obiema rękami co wskazują nalepki. dwa lepiej zahamować niż doprowadzić do zderzenia z innym autem lub co gorsza z pieszym. Za samą postawę powinna dostać grzywnę…

 2. po to są pasy w samochodach oraz uchwyty i rury w autobusach żeby nie lecieć jak wór kartofli. W przepisach jest wyraźnie, że to pasażer ma obowiązek zapiąć pasy (lub trzymać się w autobusie), a nie potem ma pretensje. Tak jak w przypadku niezapięcia pasów ta pani powinna dostać jeszcze mandat.

 3. A ja przewróciłem się w autobusie 30 kwietnia . Czy mogę to zgłosić na policję i czekać na odszkodowanie ?

 4. kierowcy jeżdżą jakby wozili ziemniaki. powinna się nimi zająć policja bo przejazd na czerwonym to u nich norma.

 5. Cała prawda, kierowcy komunikacji miejskiej jeżdżą nie ostrożnie, na czerwonym świetle, blokują skrzyżowania…gdzie mogę przesłać filmy jako dowód? Zapominają chyba, że przewóz osób a nie zwierząt do ubojni..

  • w piz****de se mozesz wsadzic te filmy

  • Chopie prosty dzien bys pojezdził autobusem i bys kleksa w pory narobił.teraz ci trzeba pampersa a co dopiero kilkunasto metrowym pojazdem bys nigdy nie zablokował skrzyżowania i wyhamował przed czerwonym swiatłem ale co moze wiedziec prosty chłop jezdząc małą puszką

   • A chociażby wie to że na czerwonym sie nie wjeżdża. Ale cóż, w mpk są sami królowie szos z kartami woźnicy za kopę jaj.

 6. mam nadzieje ze nic kierowca nie będzie miał bo już minęło 30 dni, sam jeździłem w komunikacji jest tak jak Pan kierowca napisał,naprawdę to okropna praca pojeździłem kilka miesięcy po LBN.i z powrotem wróciłem na tira ,ludzie są wredni bezczelni( dot pasażerów ,kierowców głównie osobówek i pieszych)osobówkami jak widza autobus z kierunkiem do wyjazdu z zatoki to gaz do dechy i nie ważne ze 10 m za zatoką skręcają w prawo na rondach łukach trzeba czasami zalożyć żeby tył o coś nie zaczepił to kierowca 18metrowcem ma się zmieścić bo pan albo pani musi jechać po wewnetrzej łukun(jak jezdze tirem jest podobnie ale tirow osobowki sie boja i wola ustapic), piesi wchodzą na czerwonych no tak bo autobus kilkunastotonowy to przeciez jak rower zatrzymuje sie na 1 metrze ,pasażerowie czesto myśla że wyjeżdżający już z zatoki 18 metrowy przegubowiec który już połowicznie jest na jezdni stanie zablokuje ruch bo ktoś biegnie i naciska guzik.no tak niech czekaja na kraśnickiej za nim tiry bo jeden osioł chce wsiąść. dzisejszy koszt zrobienia kat D i przewozu jest ogromny a zarobki są śmiesznie niskie, Życze wszystkim obrażającym kierowców chociaż jednego dnia za kółkiem autobusu w komunikacji. pozdrawiam wszystkich zawodowców.

 7. Odór potu, tłok, opóźnienia czy głośne rozmowy przez telefon – to tylko niektóre ze złych skojarzeń, jakie mamy myśląc o podróżowaniu autobusem. Tylko 14 proc. nie odczuwa problemów w czasie jazdy komunikacją miejską. Cała reszta ma długą listę rzeczy, która może przeszkadzać. Zlikwidować komunikację miejską i odwołać prezydenta miasta Lublin.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja