Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Próbował okraść lombard przez dziurę w suficie. Na akcję przyszedł z „wędką”

Dosyć nietypowy pomysł włamania do lombardu miał pewien 16-latek, który zrobił w suficie dziurę i próbował złowić łupy na haczyk. Spłoszył go alarm, a sam wpadł po kilku dniach w ręce mundurowych.

Pomysłowość włamywaczy nie zna granic, a przekonali się o tym policjanci z VI komisariatu, którzy przyjechali na miejsce włamania. Mundurowi ustalili, że nic nie zginęło, gdyż alarm spłoszył włamywacza.

Podczas oględzin miejsca przestępstwa policjanci zauważyli w suficie dziurę a na podłodze powyżej lombardu porzucony trzonek od siekiery, dwie latarki, wkrętaki i długi drewniany kij zakończony haczykami.

– Okazało się, jaką drogą włamywacz próbował wynieść interesujące go łupy. Nie przez okno, ani drzwi, lecz przez dziurę wybitą przez niego w podłodze znajdującego się piętro wyżej pustostanu – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Kilka dni później sprawca włamania wpadł w ręce policjantów.

– Był to 16-letni mieszkaniec miasta, który w dodatku przebywał na ucieczce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nastolatek przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd ds. rodziny i nieletnich – dodaje asp. Anna Kamola.

2016-05-14 10:32:20
(fot. Policja Lublin)

14 komentarzy

 1. Jarosław Prawdziwy i Sprawiedliwy I - (słownie: pierwszy)

  Każdy orze jak może – temu na tyle rozumku wystarczyło 😆

  • stary numer na parasol. Ciekawe jak chciał podnieść do góry magnetowid czy gramofon?

 2. Ciekawe czy dostaje 500+

  • Ciekawe… ale jeśli dostają to Szanowni, albo mniej szanowni rodzice tej przygłupiej fabryki nawozu.

 3. Prawie jak włamanie do banku 😀

 4. Jednak Lublin to miasto inspiracji 🙂

  może chciał złotą rybkę złapać

  p.s Buli ty masz problem z 500+ myślę że powinieneś udać się do specjalisty bo zdrowie zmarnujesz przez 500+

  • Nie mam problemu tylko ukazuje na kogo idzie te 500+, dzięki dobrej zmianie patologia się pogłębia. Niech dają ludziom którzy uczciwie pracują a nie patolom. Tatuś siedzi w zk a mamusia bierze 500+. Patologia, nieroby z MOPS-ów i skazańcy powinni być wyłączeni z 500+.

   • Alkoholik u siebie też choroby nie dostrzega. Ty z tej zawiści to już chory jesteś. Postkomunistyczny pomiot , któremu żal koryta. Tobie dostęp do internetu powinni wyłączyć.

    • krzyż na drogę

     Prawdziwy z Ciebie polski katolik, Zapewne należysz do krucjaty różańcowej. Skocz lepiej odmów różaniec, kilka zdrowasiek fanatyku pislamu. Jesteś gorszy niż ci z isis. buk z Tobą.

 5. To się nie obłowił kłusownik jeden.

 6. Kreatywny młokos

 7. brawo egon

 8. A tu fakt Buli znam kilka rodzin które powinny dostać bony bez prawa do zakupu alkoholu i jeszcze fakture brać ze sklepu czy kwita potwierdzającego że użyli bonu a nie kasy z jego sprzedaży..

Z kraju