690 680 960

Lublin: Policjanci zabezpieczyli blisko 900 porcji narkotyków

Lubelscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o posiadanie narkotyków. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 34 i 27 lat.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie wspólnie z kryminalnymi KWP i IV komisariatu w wyniku pracy operacyjnej ustalili dwóch mieszkańców Lublina podejrzanych o posiadanie narkotyków. Policjanci pracujący nad tą sprawą po uzyskaniu niezbędnych informacji weszli do dwóch mieszkań na terenie Lublina.

Podczas przeszukań znaleźli i zabezpieczyli 55 gram amfetaminy i 80 gram marihuany oraz dwie wagi elektroniczne. Z takiej ilości narkotyku można było przygotować blisko 900 porcji handlowych. Część z nich była już poporcjowana i znajdowała się w foliowych pakietach. Zatrzymano dwóch mieszkańców Lublina w wieku 34 i 27 lat. Mężczyźni byli kompletnie zaskoczeniu wizytą stróżów prawa. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty. Jeszcze dziś zostaną doprowadzeni do Sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu.
Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd zatrzymani mężczyźni mieli środki odurzające oraz czy i na jaka skalę zajmowali się ich rozprowadzaniem.

Lublinianie odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

2013-10-04 10:17:56
(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin