690 680 960

Lublin: Policja poszukuje właściciela auta, z którego wycięto katalizator

Lubelscy policjanci poszukują właściciela pojazdu, z którego złodzieje wycięli katalizator. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Harnasie.

W miniony poniedziałek około godziny 3:30 na parkingu przy ul. Harnasie wpadło dwóch mężczyzn, którzy kradli katalizatory z zaparkowanych pojazdów. Przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał złodziei. Okazało się, że obaj są mieszkańcami Warszawy. Nieopodal mundurowi znaleźli wycięte trzy katalizatory oraz narzędzie do wycinania.

Po sprawdzeniu tożsamości zatrzymanych okazało się, że 27-latek jest poszukiwany do odbycia 6 lat pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w przeszłości.

Sprawą zajmują się kryminalni z V komisariatu. Straty z powodu działań sprawców zostały oszacowane na łączną kwotę 4400 złotych.

Policjanci poszukują kierowcy samochodu, któremu w nocy z 15 na 16 marca br. na parkingu przy ul. Harnasie sprawcy wycięli katalizator. Jeden z poszkodowanych właścicieli samochodu typu Van nie zgłosił się jednak na policję. Prosimy o kontakt pod nr telefonu 81 535 47 00.

2015-03-19 11:32:32
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. powinno się złodziejom wyciąć JAJka

 2. Chcieli te katalizatory sobie zamontować między uszami żeby usprawnić procesy myślowe.

 3. fachowcy z Warszawy

  Widziałem też ja takie zdarzenie jak, sąsiadowi w citroenie , wycięto katalizator. Jakie było jego zdziwienie ,i niedowierzanie że , pod nosem zrobiono taki numer.

 4. W zeszlym roku mojemu ojcu włamano się do garażu i z nowego Boxera wykręcono, tak, wykrecono nie wycieto, dpfa.mieszka na uboczu osiedla, w domku czyli to była robota profesjonalisty i na zlecenie. Samochod był malo jezdzony, stał kilka tygodni w garażu więc nikt go nie przyfilował tylko ktoś musiał dac informacje gdzie taki samochod stoi.Policja po 3 tygodniach umorzyła sprawę…

  • Policja umażać potrafi najlepiej! Kilka lat temu na Placu Wolności facet mnie stuknął i odjechał. Zobaczył to pewien człowiek – spisał Numer rejestracyjny, zostawił swoje dane. Sprawe zgłosiłem na Lipowej…… i co….. ? Po kilku tygodniach otrzymałem pismo o niemożliwości ustalenia sprawcy …….

   • Musisz się zabawić tak jak masz napisane w nicku J-23. Na pewno sobie poradzisz , lub przez kogoś w odpowiednich instytucjach. Masz numer rej. to już bardzo wiele. Powodzenia.

 5. Spokojnie w naszym kraju tzw.nie zawisły sąd nie da im zrobić krzywdy.

 6. dwa dni temu na Czechowie miała miejsce seria włamań i kradzieży samochodów marki TOYOTA, czy ktoś z was zauważył podejrzane osoby kręcące się na parkingach ok 2-3 w nocy ?

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas