Środa, 24 czerwca 202624/06/2026
690 680 960
690 680 960

Lublin: Mandat za pozostawiony plecak na dworcu

W miniony piątek na stacji kolejowej Lublin Główny doszło do interwencji funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, policji oraz pracowników ochrony. Powodem był pozostawiony bez opieki bagaż, który zgodnie z procedurami został potraktowany jako potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa. Podróżny ukarany został mandatem karnym.

15 komentarzy

  1. Na ulicach jest coraz gorzej, pijani, nacpani, agrsywni. Niekontrolowana imigracja, panstwo nie panuje nad bandytyzmem. W Warszawie strzelaniny
    Coa yu jest nie tak

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia