690 680 960

Lubelskie centrum handlowe chce u siebie lokalnych przedsiębiorców. Oferuje czynsz za złotówkę

Program mający na celu wsparcie przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają własne projekty, planują rozszerzenie działalności lub rozwój biznesu po lockdownie, zaoferowało jedno z lubelskich centrów handlowych. Z oferty mogą jednak skorzystać tylko osoby prowadzące biznes w Lublinie.

Centrum handlowe Skende postanowiło swoje wolne lokale przeznaczyć dla przedsiębiorców z Lublina. W tym celu stworzony został projekt pod nazwą „Twój pomysł, nasza przestrzeń”, który ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców. W ramach inicjatywy osoby prowadzące własny biznes będą mogły rozpocząć działalność w Skende na preferencyjnych warunkach.

Jak wyjaśnia Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping, inicjatywa ta ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają własne projekty, planują rozszerzenie działalności lub rozwój biznesu po lockdownie. Do programu mogą zgłosić się firmy, które prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata oraz są zarejestrowane na terenie Lublina. Mogą to być podmioty handlowe lub usługowe.

Na ten cel przeznaczono dwa lokale o powierzchni 18 m2 i 23 m2, które można zaaranżować do własnych potrzeb, a także dwie przestrzenie do ustawienia tzw. wysp handlowych. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać m.in. z obniżka czynszu za najem lokalu przez pierwsze 3 miesiące do kwoty 1 zł, ale także bezpłatnego pakietu promującego firmę.

(fot. Skende Shopping)

10 komentarzy

 1. Kolejna „pomoc wparcie akcja charytatywna” lgbtosiów z ikei – darmowa reklama bo czynsz „3 mc za 1zł” na słownie 4 miejsca.

  • Jak sklepy dają „3 raty gratis” albo telefony za złotówkę, to też mają się do was zgłaszać po darmowe artykuły?

   • Te którym najemcy uciekają? Brak najemców oznacza mniej klientów w galerii – ergo utratę kolejnych najemców 😉 Akcje Charytatywne nie istnieją – wszystko musi się opłacać 🙂

 2. A zakup „tęczowych” toreb będzie obowiązkowy??????

 3. ale hot-dog za 2zł.

 4. Barteks51(Janusz)

  Smaczniejszy był ten za 1zł.

 5. A czy widział ktoś naprawdę Galerie na miarę naszych czasów? Coś co jest w rękach Polaków?
  To zapraszam do Janowa Lubelskiego stoi w samym centrum miasteczka obok kościoła. Nazywa się Dom Handlowy.

 6. Pierwsze 3 miesiące za 1 zł ,umowa na 2 lata po 3 pierwszych miesiącach 10.000zł miesięcznie.Skene to niewypał tam nikt nie jeździ.

 7. Gdzieś K.U.R.W.A był?

  Skaner bahahaha, nawet gdybym stał na ich parkingu to.nue zrobił bym tam zakupów

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej