Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelski stadion żużlowy otrzymał nową nazwę. Na razie do końca roku

Nazwę firmy będącej partnerem lubelskiego MOSiR-u będzie nosił stadion żużlowy. Od dziś obiekt nazywa się Best Auto Arena.

Stadion Miejski przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie będzie nosił nową nazwę. Chodzi o obiekt żużlowy, na którym trenuje i rozgrywa swoje mecze drużyna aktualnego Mistrza Polski, Orlen Oil Motor Lublin.

Jak wyjaśnia Aleksandra Romańska z zarządzającej stadionem spółki MOSiR „Bystrzyca”, od tej pory, do końca 2024 roku, będzie się on nazywał Best Auto Arena. Jest to wypełnienie przez MOSiR zobowiązania wynikającego z umowy partnerskiej, zawartej z tą firmą.

W jej ramach partner miał prawo nadania nazwy stadionowi, z czego skorzystał. Firma Best Auto to lubelski dealer pojazdów marki BMW. Spółka od dawna wspiera też lubelski żużel.

9 komentarzy

  1. chłop ze Spiczyna

    Bolid Miejsko Wiejski

  2. Dumny Europejczyk

    SKANDAL – powinien nosić imię Jurka Owsiaka – Zbawcy polskiej ochrony zdrowia! W końcu co rok zbiera tyle milionów, że bez niego ludzie by umierali na ulicach. 😆

  3. to jest szrot sra,,,dion, brak krzeselek numerowanych,przy bramie wyscig kto pierwszy ten,,,siadzie,malo co mi dziecka nie stratowali ,organizacja jest okropna atmosfera przy wejsciu jest taka jak w skeczu market ani mru mru

  4. czy dalej na stadionie tolerowane będzie palenie tytoniu w trakcie spotkania ?

  5. Ale to śmieszne. A raczej żałosne.

  6. Stadion de La gruz pasuje do BMW. Tak trzymać.

Dodaj komentarz