Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelski radny zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie online „OtwieraMy Lublin i okolice”

Lubelski radny Marcin Nowak wraz z prawnikiem zaprasza lubelskich przedsiębiorców, chcących ponownie otworzyć swoją działalność, na bezpłatne spotkanie online, podczas którego będą udzielane bezpłatne porady. Zaproszenie skierowane jest również do właścicieli otwartych już lokali.

Kolejne sądy orzekają, że rządowe zakazy epidemiczne są sprzeczne z konstytucją. Zapadają kolejne wyroki, które mówią jasno, że ograniczenia konkretnej działalności gospodarczej przez rząd bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego są niekonstytucyjne. W tych przypadkach kary nałożone przez sanepid są uchylane.

– Prawo które nie jest prawem i nie służy narodowi jest bezprawiem! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu LIVE w aplikacji ZOOM, które odbędzie się przy udziale radnego z Lublina Marcina Nowaka wraz z prawnikiem, który udzieli bezpłatnych porad oraz właścicieli lokali już otwartych, działających w Polsce zgodnie z prawem, zachowujących reżim sanitarny – informują organizatorzy wydarzenia online.

Podczas spotkania będzie możliwość uzyskania wskazówek teoretycznych i praktycznych, rozmowy z osobami które brały udział w tego typu akcjach i wiedzą jak należy się zachować.

– My jako grupa Świadomy Lublin również jesteśmy w stanie pomóc Wam przedsiębiorcom w rozreklamowaniu akcji otwierania lokali i zaproszeniu na to wydarzenie jak największej ilości osób. Zapraszamy dołączcie do wydarzenia, pokażmy że jest nas dużo i walczymy o to co się nam konstytucyjnie należy. Otwieramy swoje biznesy w Lublinie! Restauracje, kluby taneczne, kawiarnie, sklepy, hotele, siłownie, kwiaciarnie – apelują organizatorzy.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/241142827547351/

(fot. pixabay.com)

20 komentarzy

 1. Kiedy w końcu otworzą 30 plus w końcu człowiek normalnie by sobie potanczyl na luzie coś wypił

 2. Czy można apelować do mediów o mniej Lempart tego nie idzie oglądać a co dopiero słuchać

  • A nie można po prostu wyłączyć telewizora? Ah ci ludzie, tacy mało ogarnięci

   • Ja zrobiłem krok dalej i pozbyłem się dziada. Życie bez propagandy telewizyjnej jest znacznie rostrze.

  • Słonko, trochę techniki i już zagubiona? Ustaw sobie kukuruznika na radio z twarzą albo na wieczną telewizję albo pisowska szczujnie i będzie spokój. Albo z Ciebie taka kobieta albo moherowy beret

  • A co to jest lempart ? Bo pierwsze słysze ???

 3. miałem nie pisać...

  OTWIERAMY WSZYSTKO ! STOP PLANDEMII !!!

 4. „Godziny dla seniorów od 1 lutego zostaną zniesione – zapowiada minister. ” i to jest ochrona osob starszych ? haahhahahahahahahah raczej wręcz przeciwnie chcą wykończyc ludzi.

  • Żeby Ci seniorzy jeszcze korzystali z tych godzin, a tak nie jest i nie było. Lepiej dla seniorów jakby wprowadzili zakaz oblizywania palca przed wyciągnięciem banknotu z portfela bo robią to nagminnie. To by ich bardziej uchroniło. Ps. Kto widział seniora w markecie zachowującego bezpieczny odstęp w kolejce do kasy?

  • Jak oni na okrągło robią zakupy

 5. tak właśnie wygląda solidarność narodu w walce z epidemią. Jedni stosują zasady, inni mają je gdzieś, kasa się liczy. Nigdy nie skorzystam z usług lokali otwartych mimo zakazu, nawet po zniesieniu lock’a

  • „Nigdy nie skorzystam z usług lokali otwartych mimo zakazu, nawet po zniesieniu lock’a” – A co nas to obchodzi, czy skorzystasz czy nie? Nawet lepiej, że tam nie pójdziesz – będzie więcej miejsca dla chętnych.

  • DźejDżejZDżamajki

   i słusznie. zostań w domu. a innym nie mów jak mają żyć.

  • A do sklepu spożywczego chodzisz?

  • Zamknij sie w szczelnym worku i juz nigdy nie wyjdz z domu. Katarku sie boi xD

  • I dobrze ciemniaku. Siedź przed telewizorem koniecznie w kagańcu na mordzie.

 6. za co ten rząd nieudaczników sie weźmie to takie są efekty

 7. czy jak się tam zarażę to będę mógł podać ich o odszkodowanie na grubą kasę?

  • Katarkiem mozesz się wszedzie zarazić. Ze tez ludzie pi roku nafal wierzą wxte brednie pandemiczne.

 8. w sejmie restauracja działa idź tam po odszkodowanie