Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkanka Lublina zginęła w Chorwacji. O jej zabójstwo podejrzany jest lubelski przedsiębiorca

Policjanci z Chorwacji zatrzymali 51-letniego Pawła P. z Lublina, który podejrzany jest o zabójstwo swojej partnerki. Jak wyjaśniają śledczy, mężczyzna na łodzi miał pobić 39-letnią lubliniankę, w wyniku czego wpadła ona do morza i utonęła.

Wszystko wydarzyło się tydzień temu w chorwackim Zadarze. Paweł P., lubelski przedsiębiorca i właściciel sieci solariów przebywał w rejonie Sibenik i Zadaru. Wynajął mieszkanie w mieście Biograd. Kilka dni później dołączyła do niego 39-letnia mieszkanka Lublina. We wtorek 6 czerwca wsiedli do łodzi motorowej i wypłynęli na wody Zadaru. Jak informują tamtejsze portale, około godziny 18 załoga statku z niemiecką banderą pomiędzy wyspami Ugljan i Ošljak zauważyła i wyłowiła z morza 51-latka.

Poinformował on, że w wodzie została jego partnerka. Służby rozpoczęły jej poszukiwania. Około godziny 19, w morzu odnaleziono jej ciało. Już wstępne oględziny wykazały, że na ciele kobiety znajdowały się ślady pobicia. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną zgonu było utonięcie, jednak przed śmiercią kobieta została pobita. Paweł P. został zatrzymany i doprowadzony do sądu.

Policja stwierdziła, że na łodzi miało dojść do kłótni pomiędzy mężczyzną a kobietą, następnie do rękoczynów. Z kolei prokuratura poinformowała, że istnieje uzasadniona podejrzenie, iż 51-latek w dniu 6 czerwca pomiędzy godziną 16 a 16.30 w kanale pomiędzy wyspą a Ošljak Kali na Ugljan, w celu pozbawienia życia 39-letniej Magdaleny A. zadał jej kilka ciosów pięściami w korpus i głowę oraz w okolice twarzy. Kobieta z powodu uderzeń straciła równowagę i wpadła do morza, a następnie utonęła.

Mieszkaniec Lublina został zatrzymany w areszcie na okres jednego miesiąca. W Polsce wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem, miał mieć na koncie liczne oszustwa oraz udział w grupie przestępczej, a także zastraszanie świadków. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

(fot. pixabay)
2017-06-13 21:46:49

25 komentarzy

 1. Szkoda, że nie posadza gnoja na krzesle elektrycznym

 2. fejsik jego /pawlakvip
  fejsik jej /magdalena.adamczuk.37

  zaKODowani

 3. Z jej fejsa wynika,że pochodzi z Zamościa…

  • Onanis Samokopulos

   No i? Wystarczy zajrzeć na chorwackie strony i nazwiska znasz. Jedynie nie wypada/nie powinno się/nie wolno (niepotrzebne skreślić) publikować ich na chwilę obecną w naszym kraju – kto zechce, ten znajdzie…

 4. Brawo ! Karma ! Teraz czekamy na kolejnych lubelskich gangsterów ; Jezo i Swinka wraz z jego frajerami na posyłki za pare złotych 😉 lubelskie twardziele za piec złotych

 5. Te zasrane gangsterki przeważnie kończą się konfidenctwem.W tym światku konfident na konfidencie.Frajerstwo i tyle.Pawlaczka powinni dojechać do zera,niech śmieć zdycha w kryminale.Na resztę też przyjdzie pora

 6. W końcu ten szubrawiec zdechnie i to w kryminale. Karma wraca śmieciu…..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo