Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska Noc Kultury przyciągnęła tłumy (wideo, zdjęcia)

Koncerty na ulicach, pokazy, artystyczne instalacje, to wszystko można było zobaczyć podczas lubelskiej Nocy Kultury. Wydarzenie odwiedziły tłumy mieszkańców Lublina oraz goście.

Kolejna edycja Nocy Kultury za nami. Wydarzenie przyciągnęło do Lublina tłumy mieszkańców miasta oraz gości, którzy przyjechali specjalnie na tą wyjątkową noc w roku.

W kilku miejscach w mieście można było wziąć udział w koncertach, obejrzeć niesamowite występy, czy podziwiać instalacje artystyczne na uliczkach Starego Miasta.

Jedna noc to za mało, aby można było zobaczyć wszystkie atrakcje lubelskiej Nocy Kultury. Kto był, miał okazję uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju kulturalnym wydarzeniu.

(fot. wideo lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Kto jak ja uważa że z roku na rok ta impreza jest coraz słabsza ?

  • Chyba większość. Monotematyczne i ciągle te same pokazy, nudne pokazy. Ludzie wychodzą z domu tylko dlatego że mają nadzieję kogoś spotkać i dlatego że jest ciepło.

 2. W porównaniu z NK z zeszłego roku ta była znacznie skromniejsza. Wydaje się że było przynajmniej o połowę atrakcji mniej niż rok temu. Widać brak pieniędzy i pomysłu co nie zmienia faktu że lubię tą imprezę i było parę ciekawych występów np. małe akrobatka na szafach były super. Ogólnie jeśli chodzi o całość coraz słabiej.

 3. Popieram w tym roku to była jakaś lipa
  Czekam na Carnival o wiele lepsza impreza

 4. Do robienia zdjęć służy aparat, do filmów kamera, do internetu komputer a do dzwonienia telefon. Wszystkie te urządzenia oczywiście technologią adekwatne do czasów. Nie próbujmy jakimś ,,smartfonem” ich zastąpić, bo jakość bywa żenująca.

 5. Podzielam zdanie przedmówców-co roku jestem obecny na Nocy Kultury i w tym roku byłem trochę rozczarowany.
  Może mam już przesyt?
  Ale mam wrażenie,że było skromniej.W ubiegłym roku przewodnia Krawiecka była kapitalna w tym Olejna nie powaliła….

 6. W tym roku poziom MIZERNY / SŁABY
  Moze jest to wynik tamtego roku, a poprzeczka została wyżej zawieszona !

 7. Czy nie można by tego zorganizować nad zalewem na drzewach a nie bokować nam kierowcom centrum. Ja potrzebuję dojechać do Kryśki a chodzić nie nogę bom ciężki i leniwy?

 8. Żuk wydaje majątek na tą tandetną fontanne i pokazy audiowizualne, zabrakło na noc kultury.

 9. Na każdej ulicy na starym mieście powinno coś się dziać w tym roku było biednie. Na głównej ulicy na starym mieście jedynie co widziałem i zapamiętałem z atrakcji to rośliny w próbówkach i znak czerwonego światła który się świecił całą noc. Nie można było tam umieścić więcej atrakcji nawet jakiś budynek przyozdobić w jakieś gwiazdy świecące. Tyle różnych pomysłów. Bombardowanie włóczką gdzie było w tym roku ?

 10. Tak a drogi w fatalnym stanie ,doganiamy Ukraine.

Wiadomości z info112