690 680 960

LaserCity to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki

Marzyłeś kiedyś by wirtualny świat gry komputerowej stał się realistyczny? Czy chciałbyś poczuć emocje swoich fantastycznych bohaterów w prawdziwym świecie? Jest to możliwe! W LaserCity możesz stawić czoła prawdziwemu przeciwnikowi. Twoje doświadczenie i refleks zadecydują, który z Was będzie miał nad drugim przewagę.

LaserCity to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki (ul. Bursaki 6D, obok Galerii Olimp). Jest to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. LaserCity oferuje rozgrywki w laserowy paintball, który jest alternatywą dla normalnego paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie. Jest także gwarancją na wiele niezapomnianych chwil. Uczestnicy przenoszą się w świat wirtualnej gry, która rozgrywa się na żywo. Wyposażeni w broń laserową uczestnicy wcielają się w swojego bohatera gier komputerowych.

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej arenie, tworzącej system labiryntów, gdzie zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód i adrenaliny grze. Dodatkowo nastrój niczym z gier komputerowych potęguje oświetlenie (lampy UV, koguty, ledy),których unikalny charakter podkreśla unoszący się dym a całość dopełnia odpowiednia muzyka. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, dlatego też w rozgrywkach laserowego paintball’u mogą brać udział zarówno dzieci jak i dorośli.LaserCity to nie tylko zabawa. Jest to zdrowa rywalizacja, która pozwoli na większe zintegrowanie uczestników oraz pozwoli na naukę pracy w grupie. To idealny pomysł dla grup na spędzanie wspólnie wolnego czasu z dala od komputerów i kradnącej czas elektroniki. Uczestnicy w szczególny sposób przeżywają wspaniałe emocje związane z rywalizacją i wygrywaniem. Co najważniejsze jest to zachęta na kolejne rozgrywki w laserowy paintball, które nigdy nie będą takie same. Wzbudzą kolejne wspaniałewrażenia będące emocjonującym wspomnieniem na całe życie.

Pod linkiem znajduje się film reklamowy, przedstawiający rozgrywkę w laserowy paintball: https://www.youtube.com/watch?v=GcTKMMyxcAQ

IMG_2

LaserCity zajmuje się również organizacją niezapomnianych imprez urodzinowych, firmowych, integracyjnych oraz wieczorów panieńskich i kawalerskich szczególnie dla tych osób, które chcą by ten ,,ostatni wieczór wolności” był niezapomniany. To właśnie LaserCity jest odpowiednim do tego miejscem. Imprezy odbywają się w specjalnie przygotowanych na te okazje salach, gdzie klimat super-bohaterów wzmagasię wraz z kolejną rozgrywką w laserowy paintball. W LaserCity odbywają się również aktywne wyjścia klasowe w ramach wycieczek szkolnych lub lekcji w-f. W czasie przerw między grami uczestnicy imprez i grup klasowych mogą korzystać z gier Kinect na konsolixbox One nie zwalniając tempa przy piłce nożnej czy wyścigach wodnych.

IMG_3

A gdy dopadnie zmęczenie podczas rozgrywek w laserowy paintballmożna odpocząć podczas udziału w Escape Room’ach. W czasie tej zabawy można dać wycisk swoim szarym komórkom rozwiązując szereg zagadek, aby opuścić pokój w 45 min oraz sprawdzić czy rzeczywiście Wasz zespół jest tak zgrany jak uważacie.

IMG_4

Panuje tu wspaniała i rodzinna atmosfera. Poza wyjątkową i aktywną zabawą, możecie sprawdzić również swoją kondycję oraz refleks. Wspaniała zabawa czeka przy ulicy Bursaki 6D w Lublinie.

www.lasercity.pl

https://www.facebook.com/laserowemiasto

artykuł reklamowy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska