Kurów: Ponad 4 kilogramy marihuany na posesji zajmowanej przez 27-latka

W poniedziałek puławscy kryminalni zatrzymali 27-latka, który posiadał na posesji ponad 4 kilogramy marihuany. Mężczyzna tłumaczył, że konopie uprawiał na własny użytek.

Do zatrzymania 27-letniego mieszkańca gminy Kurów doszło w miniony poniedziałek. Policjanci z Puław posiadali informację, ze mężczyzna może mieć znaczne ilości marihuany. Podczas zatrzymania mundurowi ujawnili przy nim 1 gram marihuany, tabletkę ekstazy oraz wagę elektroniczną.

– Następnie czynności zostały przeniesione do miejscowości w gm. Kurów, tam gdzie mężczyzna przebywał. W miejscu zamieszkania oraz w budynkach gospodarczych policjanci ujawnili łącznie 4,35 kg marihuany. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość to około 70 tys. złotych – informuje kom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna tłumaczył, że konopie uprawiał na własny użytek.

– Mężczyzna w 2013 roku opuścił zakład karny, w którym przebywał za udostępnianie narkotyków nieletnim. Teraz powrócił do przestępstwa. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie – wyjaśnia kom. Marcin Koper.

2016-11-09 10:02:23
(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

7 komentarzy

  1. Może chciał olej na święta tłoczyć:)

  2. szkoda bobów i chłopaka PDW

  3. Z tego można wytoczyć brzydkiego bąka bo trzeba wszystko zjeść to nie marihuana a samosiejka

  4. myslalem ze napisza ze to warte z 2 miliony tak jak to zawsze przeliczaja

  5. Oj sie wezmie duda za takich

  6. Ha ha to jest jakiś śmiech, łapią chłopaka ważą wszystko co ma w domu to co warte i nie warte a potem piszą że znaleźli ogromną ilość trawy ……mogli by jeszcze kilo liści z orzecha dołożyć to by 5 kg …..chory kraj i ustawa o przeciwdziałaniu narkomani a prawdziwi bandyci chodzą po wolności

  7. Oskarżony o ta zbrodnie.

    Witam, jako główny i jedyny ostarzony w sprawie opisanej w tym artykule oswiaczam iz artykul jest napisany bardzo nierzetelnie. Zapewne przez jakas medialna hiene ktora chce ze mnie zrobic jakiegos bandyte. Jesli chodzi o ilosc suszu konopi to bylo to 800g a pozostala czesc czyli ok3kg stanowily lodygi z korzeniami oraz zgnite liscie. Co do kary pozbawienia wolnosci nie wyszedlem w 2013 roku tylko wczesnie. Co do udzielania nieletniemu bylo to w 2007r. Ja mialem wtedy skonczone 18 a osoba ktorej udzielalem miala niecale 18 (bylismy z tego samego rocznika). A wniosek o areszt zostal odrzucony przez sad i zamieniony za dozor policyjny. Czyli moge walczyc z systemem z wolnej stopy. Bardzo prosze wszystkich uzytkownikow konopi o wsparcie w tej walce. Pozdrawiam. I trzymajcie za mnie kciuki.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie