Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ktoś rozlał kwas masłowy, interweniowały służby ratunkowe

W minioną sobotę przy jednej z ulic Chełma nieznana osoba rozlała kwas masłowy. Na miejscu interweniowały służby. Policjanci ustalają, kto za tym stoi, a także do kogo należy pozostawiona przy ławce buteleczka z tą substancją.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w rejonie jednego z bloków mieszkalnych przy Al. I Armii Wojska Polskiego w Chełmie. Służby otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś rozlał śmierdzący płyn. Co więcej, obok ławki znajdowała się buteleczka z pozostałością tej substancji.

Na miejscu interweniowali strażacy, a także policjanci. Wstępnie ustalono, że w buteleczce znajdował się kwas masłowy. Całość została zabezpieczona i zabrana do badań oraz dalszych czynności.

Chełmscy policjanci ustalają, kto i w jakim celu rozlał kwas w tym miejscu. W zależności od poczynionych ustaleń mundurowi będą decydować, w jakim kierunku będzie prowadzone dalsze postępowanie. O zdarzeniu poinformował portal supertydzien.pl.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Przecież to zbawienny środek na jelita, a tylko zapach ma nieprzyjemny. Może ktoś miał zaaplikować i mu odrzuciło? Wielka mi afera na świeżym powietrzu.

  2. smierdzi jak cholera

  3. Nie wiem nie widziałem w którym to miejsce ale może chodzi o któraś z instytucji co się tam znajduje?. Czy to pomiędzy sądem, zusem a krusem? Jeśli tak będzie siara i kwas ?. Wszystkie te instytucje są jakie są. Nie przyjemne…

  4. Może to prowokacja jakiegoś uchodźcy, który przedarł się przez kordon?

  5. Pierwsze słyszę kwas masłowy. Może mlekowy ?

    • Nie. Masłowy.

    • Kwas masłowy stosuje się u osób chorujących na stany zapalne jelit, gdyż hamuje on mediatory zapalne w jelitach oraz zmniejsza aktywność i liczbę neutrofilów oraz makrofagów. Wzmacnia też barierę ochronną nabłonka jelit, co pomaga szybciej naprawiać i goić owrzodzenia

  6. w sejmie bym poszukał w części pisiorów

Dodaj komentarz