690 680 960

Ktoś przerzucił narkotyki przez mur Aresztu Śledczego w Lublinie (zdjęcia)

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Lublinie udaremnili próbę przemytu narkotyków przez mur więzienny. Sprawę wyjaśniają policjanci.

Próbę przemytu narkotyków udaremnili wczoraj funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Lublinie. Ktoś przerzucił pakunek wypełniony narkotykami przez mur więzienny. Przewodnik psa kontrolując pas ochronny w rejonie Aresztu Śledczego ujawnił pakunek, który zawierał 500 tabletek metadonu, 44,16 g amfetaminy, 28,4 g marihuany oraz 7,6 g cracku.

Wstępne ustalenia wskazują, że ujawnione środki odurzające miały zostać pozyskane w celu dalszej dystrybucji przez osadzonych zatrudnionych wewnątrz jednostki. Całość zabezpieczonych środków odurzających została przekazana funkcjonariuszom Policji.

W tym roku to już trzynasta udaremniona próba przemytu środków odurzających i przedmiotów niedozwolonych na teren aresztu.

(fot. AŚ Lublin)

12 komentarzy

 1. Ciekawe ile przeszło skoro pomimo tylu przechwyconych nadal opłaca się próbować. W końcu ta przesyłka nie kosztowała paru czy parunastu zł…

 2. Niedopowiedzenie, z tego co widzę to oprócz narkotyków przerzucili jeszcze linijkę i 2zł.

  • Zawsze tak się robi, żeby dana fotagrafia odzwierciedlała rzeczywistą skalę ☺ np w amerykańskich filmach kryminalnych kładą banknot $ i robią zdjecia w miejscu przestemstwa ?

 3. Januszu dzięki!!! 😀

  • Spoko ? spójrz na wielkość niektórych formowanych kulek, niektore mają średnicę 2 zł-tówki! ? i o to w tym wszystkim chodzi ?

 4. Dyrdymałko Eustachy

  Mnie niepokoi ta waga elektroniczna – takiemu Aresztowi wpolno ją mieć bezkarnie, a obywatel gorszego sortu niosący na ulicy taką wagę w ręku zaraz byłby razem z tą wagą „zabezpieczony”, a w domu zrobiono by mu kipisz i musiałby udowadniać, że nie jest wielbłądem.

 5. Kto ma kase w więzieniu kupi wszystko

 6. ale jeszcze zostaje mydło.

 7. Droga redakcjo w trzecim zdaniu macie błąd bo nie wiadomo o co wam chodzi z tym „psem”, a co do waszego „cracku” to używajcie polskiego bo w naszym języku pisze się poprostu krak, a skoro już tekst jest po polsku to się go w całości pisze po polsku. Wiemy że do redakcji biorą ludzi po podstawówce no ale jeżeli nawet to wypadało by się trochę wykazać

  • Przed zamieszczeniem komentarza warto się wysilić i zajrzeć do słownika

   https://sjp.pwn.pl/sjp/crack-I;2553838.html

   Słabo wygląda obrażanie, przez kogoś kto wykazuje się znikomą wiedzą z zasad języka i jeszcze kogoś poucza ;).

   Krak to w Krakowie był :), co do psa, on po prostu jest na służbie w SW.

   Jak chce Pan sprawdzić nasze wykształcenie i kwalifikacje zapraszamy do redakcji, chętnie podzielimy się wiedzą na ten temat :).
   Skoro jest tak intrygujący ten temat dla szanownego komentującego.

   Miłej niedzieli.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie