690 680 960

Kto widział pojazd skradziony z ul. Zemborzyckiej? (zdjęcia)

Na prośbę właściciela publikujemy apel do świadków kradzieży pojazdu z ul. Zemborzyckiej. Samochód został skradziony minionej nocy.

Do kradzieży pojazdu marki Scam doszło minionej nocy lub dziś nad ranem z ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Jak poinformował nas właściciel, pojazd widziany był na trasie Lublin – Bychawa i poruszał się w stronę Bychawy.

Pojazd jest dosyć charakterystyczny i być może rzucił się komuś w oczy. Scam nie posiadał tablic rejestracyjnych. Apelujemy do osób, które mają wiedzę, gdzie może się znajdować samochód o przekazanie informacji na policję lub za naszym pośrednictwem.

Zdjęcia poniżej prezentują skradziony pojazd. Właściciel przeznaczył 2000 zł nagrody z wskazanie miejsca, gdzie znajduje się pojazd.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

  1. Słowo scam oznacza przekręt , szwindel … Natomiast auto tej marki to rzadkość na naszych drogach , po wyglądzie widać że włoskie , chyba ma wiele wspólnego z Iveco .

  2. Fajny. Pewnie 4×4. Potem produkowali Iveco z takim napędem.

  3. Podwozie i kabina (widły) Fiata Ducato zabudowa Scam ( Wygląda na skrzynię lub wywrot oraz 4×4) Fiat stosuje politykę nadawania marki i modelu zabudowcy często to widzimy w kamperach , oraz jeśli dochodzi do istotnych zmian (silnik skrzynia napęd) w przypadku zakupu tego typu pojazdu zawsze jako model poza np, Master, Sprinter w dowodzie jest podawana nazwa zabudowcy (Partner, Carpol, BMB)

  4. Ciężko go nie zauważyć.Ale jak teraz wszyscy podczas jazdy w smarfonie z nosem.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas