690 680 960

Krasnystaw: Uprawiał konopie na dachu

Krasnostawscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 20-letniego dilera. Wpadł podczas transakcji, do której doszło na jednej z ulic Krasnegostawu, a wraz z nim 27-letni klient. Policjanci ustalili także, że 20-latek uprawiał konopie.

W środę policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Krasnegostawu.

-Kiedy na jednej z ulic 20-latek i jego 27-letni kolega dokonywali transakcji, nie wiedzieli, że są obserwowani przez funkcjonariuszy. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Okazało się, że młodszy z nich sprzedał drugiemu działkę marihuany. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani – informuje st.asp. Marzena Skiba z krasnostawskiej policji.

W trakcie dalszych czynności prowadzonych w tej sprawie, policjanci ustalili, że 20-latek uprawiał konopie.

-Sadzonki znajdowały się na dachu jednego z bloków. Większe rośliny wysadzał później w pobliżu rzeki Wieprz. Funkcjonariusze zabezpieczyli 5 roślin na dachu oraz 2 sadzonki w okolicach rzeki. Ponadto, w trakcie przeszukania mieszkania 20 latka policjanci zabezpieczyli ponad 11 g amfetaminy – dodaje st.asp. Marzena Skiba.

Mężczyznom postawiono zarzuty. 20-latek odpowie za udzielanie i uprawę środka odurzającego. Odpowiedzialności nie uniknie również jego 27-letni kolega, któremu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

2014-06-20 10:33:12
(fot. Policja Krasnystaw)

6 komentarzy

 1. Cichobiorek cichodajek

  Miał tylko 5 sadzonek bo dopiero rozwijał działalność gospodarczą, a to w Polsce, jak widać nie jest takie proste.
  Zazdrośnicy kapują, policja łapie, sądy sadzają…
  Jak tu żyć panie premierze?
  🙂

 2. Brawo dla panów policjantów, znowu udało się wam złapać groźnego przestępce który zagrażał społeczeństwu , chłopaczyna chciał sobie trochę zarobić teraz go wsadzą i wyjdzię jeszcze gorszy recydywa w papierach nasrane do końca życia… no chyba że zawiasy brak słów co to za prawo….

 3. dajcie prace młodym a zaczną myśleć jak normalni ludzie. łapiesz przypal i dowidzenia

 4. niedługo u nasz będzie Litwa zobaczycie w końcu ktoś się wkor… i nie będzie dobrze, bo to co się dzieje w tym kraju to porażka. A ty Donaldzie paszol Won.

 5. sorki Ukraina

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie