Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kraśnik: Zderzenie nissana z bmw. Trzy osoby w szpitalu

Dzisiaj wieczorem w Kraśniku zderzyły się dwa samochody osobowe. Ulica Sikorskiego była blisko dwie godziny nieprzejezdna.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 18 na ulicy Sikorskiego w fabrycznej dzielnicy Kraśnika. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: nissan i bmw. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kraśnickiej drogówki wynika, że kierujący bmw wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Sikorskiego nissanowi.

Doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego a także policja. Trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowano je do szpitala. Byli to obaj kierowcy a także pasażer bmw.

Przez blisko dwie godziny ulica w miejscu wypadku była wyłączona z ruchu. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. dzięki uprzejmości 112 Dla Miasta Kraśnik )
2015-03-25 22:27:43

6 komentarzy

 1. Chichot losu zwyczajny

  No i dobrze, że w zadupiu zwanym Kraśnikiem doszło do tego makabrycznego wypadku – niech się nie śmieją, ze tylko w Lublinie (i baby) nie ustępują pierwszeństwa.

  • zadupie to masz w głowie, nawet wrony stamtąd zawracają, bo nie wart nasr*Ć…. / a wracając do tematu, Sikorskiego to ulica jednokierunkowa w kraśniku, więc idio*a w bmw, jedyne co musiał zrobić, to spojrzeć w jedną stronę, jak widać i to zbyt wiele…

   • Jesteś debilem skoro tak mówisz jak by nissan nie przekroczył dosc poważnie prędkości nic by nie bylo wiec wina nie leży tylko po stronie bmw

   • Nie wymagaj od idioty z bmw myślenia wrotki mu dać a nie auto

 2. jedna z niewielu atrakcji w kraśniku – od razu tłum gapiów..

 3. Marcin ty ofiaro losu jesteś idioto bo nawet nie widziałeś a pierodolisz głupoty dziekuje pozdrawiam

Z kraju

Polityka i społeczeństwo