690 680 960

Podkrasne: Utrudnienia w ruchu po śmiertelnym potrąceniu na drodze krajowej nr 17

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Ruch w okolicach zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło około godziny 17 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Podkrasne w powiecie zamojskim w gminie Stary Zamość.

-Auto osobowe potrąciło pieszego przebiegającego przez jezdnię. Na miejscu pracują funkcjonariusze zamojskiej Policji, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Ruch w okolicach wypadku odbywa się wahadłowo – informuje podinsp. Joanna Kopeć rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku Zamościa.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelników – Dziękujemy!

2014-11-23 18:03:45
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. kiedy w końcu zacznie być egzekwowany obowiązek noszenia odblasków przez pieszych??? Ilu jeszcze musi stracić życie w ten sposób???

  • niedorzecznik obywatelski

   Co tu da „egzekwowanie”, jak tyle ci u nas bezmózgów mających pasję olewania prawa.

 2. policjanci z wiosek ruszcie swoje cztery litery i zacznijcie egzekwowac przepisy w sprawie noszenia kamizelek przez obywateli

 3. co by mu dał odblask jak przebiegał przez droge

 4. POlicja ma egzekwować przepisy? Czyli ma karać pieszych mandatami? Byś potem mówił że się czepiają i że dziurę budżetową łatają! Statystyki wypełniają zamiast poprawiać bezpieczeństwo?! Kierowcy to potencjalni zabójcy ale jak suszą to się nie podoba wam! Gdyby zrobili akcję przeciwko pieszym pewnie pierwsi byście zaczęli zbierać podpisy nad likwidacja POlicji!

 5. Jeżdżę czasem drogą z Lublina do Nasutowa. Ciemno, choć oko wykol. Przy obecnej aurze nawet drogowe ksenony rozpraszają się w mroku i mgle. Ludzi sporo. Nie widziałem jeszcze ANI JEDNEGO w kamizelce. Policja ma coś do powiedzenia w tej sprawie? Ja wiem, że na radar nie da się ich złapać, ale można zwyczajnie bez radaru… Spróbujcie.

 6. Po co ganiać się z pieszymi, przecież są niewidzialni po zmroku a to wymaga wysiłku a może nowego sprzętu- kamer na podczerwień……. lepiej/łatwiej z suszarką kierowcę upolować … to zabójca … pirat….i pewne pieniądze…..

 7. niedorzecznik obywatelski

  A po co mają nosić te odblaski, czy (Boże broń) kamizelki?
  Przecież to kierowcy mają zadbać o ich zasrane prawo do bezpieczeństwa.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas