Kradzież pieniędzy, włamanie do samochodu i kradzież alkoholu. Policjanci z Lublina poszukują tych mężczyzn (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują mężczyzn zarejestrowanych na nagraniach z monitoringu. Widoczne osoby podejrzewane są o udział w przestępstwach na terenie Lublina. Chodzi o włamanie do samochodu i kradzież, a także kradzież rozbójniczą i kradzież pieniędzy z zaplecza sklepu.

Włamanie do auta i kradzież torby

Do kradzieży z włamaniem doszło na parkingu poziemnym przy ulicy Hanki Ordonówny w Lublinie. Nieznany sprawca wybił szybę w mercedesie i z wnętrza dokonał kradzieży. Jego łupem padła torba z zawartością różnych przedmiotów osobistych. Łączne straty oszacowano na ponad 4 tysiące złotych.

🔴Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Kradzież pieniędzy z zaplecza sklepu

Do kradzieży doszło w październiku w dzielnicy Czechów. Jak wynika z ustaleń sprawy, mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i niepostrzeżenie wszedł na zaplecze marketu. Tam szybko znalazł pieniądze, które postanowił ukraść. Jego łupem padło 1500 złotych.

🔴Zobacz zdjęcie

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z V komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A, telefon 47 811 47 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Kradzież rozbójnicza alkoholu

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Lublinie. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że mężczyzna wspólnie z innym sprawcą odpychając interweniującego ochroniarza dokonali kradzieży rozbójniczej. Ich łupem padł alkohol.

🔴Zobacz zdjęcie

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. I kolejny raz mam polewkę.
  Pandemia, nikogo nie dziwi widok osoby z zasłoniętą maseczką twarzą… a wszyscy „bohaterowie” nagrań bez namordniczków 🤣

 2. Mogę podać prawdopodobną markę pojazdu, jakim poruszali się złodzieje.

 3. Osiedlowe gamonie

 4. Wyglądają jak typowi kibice śmiesznego klubiku moto… wróć. Spartakusa

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ochroniarzy z tych marketów,a szczególnie z Leclerca na turystycznej ,to w ogóle nie żałuję, kiedyś zrobiłem tam zakupy ,ale że miałem problemy osobiste,to wypiłem piwo w puszce( okropny czas miałem w życiu).Ochroniarz poczekał aż zapłacę za zakupy i wezwał policję, prosiłem wcześniej tego ochroniarza by się zlitował nad załamanym człowiekiem,to nic nie pomogło.Policja przyjechała i dowalila 100 zł mandatu,ludzie mi później mówili ,że miałem szczęście,bo mogli mnie zawieźć na izbę wytrzeźwień lub dać wyższy mandat

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  I tak załamany i pijany wypiłem to piwo i prosiłem ochronę i policję by mi nie dawali mandatu,ale to nic nie pomogło.Od tamtej pory nie chodzę już do tego Leclerca,a robiłem tam częste uczciwe zakupy wcześniej,gdy by nie problemy osobiste,na pewno bym tego piwa nie wypil

  • Czekaj czekaj, ale zapłaciłeś za to piwo, które wypiłeś na sklepie, prawda? No to wtedy nie przyjmuje się mandatu i idzie do sądu, bo masz na paragonie dowód.
   Bo jeśli nie zapłaciłeś, to do kogo masz pretensje, że wykonuje swoje obowiązki, za które mu płacą?

 7. najlepiej im idzie łapanie tych co nie mają maski na twarzy i mandat. a sprawy troszkę skomplikowane juz z góry skazane są na nie powodzenie. Zero szacunku dla munduru ….. tfuuuuu…..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie