Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież perfum w drogerii, policjanci poszukują mężczyzny z nagrania (zdjęcia)

W jednej z drogerii na terenie Lublina nieznany sprawca ukradł perfumy o wartości kilkuset złotych. Policjanci zabezpieczyli nagranie i opublikowali zdjęcia, na których widać poszukiwanego mężczyznę.

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży markowych perfum na szkodę jednej z drogerii w Lublinie. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzania doszło na terenie jednej z drogerii w dzielnicy LSM w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do sklepu wszedł mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży markowych perfum o wartości ponad 700 złotych.

zobacz zdjęcie 1zobacz zdjęcie 2

Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. lublin112.pl, Policja Lublin)

8 komentarzy

 1. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (dawniej chłop bez ostróg)

  Jakieś słabe bazy danych ma ta nasza nie zawsze kochana policja, jeśli bandziora maja jak na dłoni, a nie potrafią (a może nie chcą) go zidentyfikować.
  Jak przd blisko 14 laty, w US urodził i się mój starszy wnuk, to już wtedy tamtejsza Policja „zabezpieczyła” jego DNA i odciski łapek i nóżek do celów tworzenia krajowej bazy danych (teraz co 3 lata ponawiają pobieranie wymazów i odcisków). Tymczasem w Polsce, która rozpaczliwie chce dorównać Stanom, wpuszcza się do Polski „innostrańców”, bez większej kontroli niż paszportowo-celna. A o tworzonych bazach danych np. przy okazji Spisu Powszechnego nawet mowy nie ma, bo przecież to byłby istny zamach na wolność i prawa człowieka.

  • Tylko jak na razie to USA przoduje u rankingu zabójstw i w ilości umarzanych śledztwach spowodu niewykrycia sprawcy, wśród państw „wysoko rozwiniętych”.

 2. To ile lat temu ta kradzież była?

 3. typowy kowidianin buzia czekajaca na loterie kowidowa

 4. Francuski manucure ma ?

  To już wiem kto ….

 5. Moim zdaniem perfumy nie mają znaczenia za jaką cenę kupić nawet za 50 złotych perfumy są dobre ale powiedzmy sobie szczerze wydać lub tym bardziej kraśc perfumy za 700 złotych to istna głupota,lepiej kupić jakieś za 15 złotych i to samo będzie.

 6. skąd wiadomo że to sprawca? z tych zdjęć to nie wynika a skoro mamy domniemanie niewinności w polskim prawie to może wypadałoby napisać żęto podejrzany a nie sprawca

 7. Lubelski patol.

Z kraju

Sport