Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież na plebanii, organistka straciła torebkę. Policjanci poszukują tego mężczyzny (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży torebki z dokumentami, pieniędzmi i tabletem. Wizerunek mężczyzny dokonującego tego czynu zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło na plebanii jednego z kościołów w Lublinie. Sprawca wykorzystując niezamknięte drzwi wszedł do środka.

Mężczyzna widząc pozostawioną przez organistkę torebkę dokonał kradzieży. Jego łupem padły dokumenty, karty płatnicze, kilkaset złotych oraz tablet.

Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2zdjęcie 3

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z V Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A, telefon 47 811 47 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

(fot. pixabay.com, Policja Lublin)

7 komentarzy

  1. .......................,

    Może ktoś go rozpozna, skoro taki zabawny że bez maski spaceruje.

  2. A gdzie umieszczono jego wizerunek? Ja widzę tylko torebkę

    • Bo teraz jak nawet proszą o pomoc to muszą na tym zarobić zmuszając czytelnika do otwierania kolejnych stron jakby nie można było umieścić wszystkiego w jednym artykule. Po co wstawiać zdjęcia? Lepiej linki do nich :/

  3. Miastowy brudas.

  4. Ależ przecież według KRK w „świętym” miejscu to nawet COVID ludzi nie ruszy. Skoro tak, to i torebki na pewno nikt nie ukradł. To po prostu musiał być cud!

  5. Dziś cwaniaki na plebaniach mają alarmy,monitoring, a nawet firmy ochroniarskie. Niezapomninajmy że księża są dziś bardzo bogata grupa społeczna.