Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież alkoholu i zabawek w markecie. Policjanci publikują zdjęcia poszukiwanego mężczyzny

Policjanci z Zamościa prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w placówce handlowej w Zamościu przy ul. Sadowej. Mężczyzna z terenu marketu zabrał alkohol i zabawki. Mundurowi opublikowali zdjęcia zarejestrowane przez monitoring.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku mężczyzny, który dokonał kradzieży sklepowej. W maju ubiegłego roku przebywał na terenie marketu spożywczego w Zamościu przy ulicy Sadowej.

Na stoisku z warzywami wziął pudełko, do którego włożył pomidory i banany. Następnie z koszy przemysłowych zabrał zabawki, a z półek alkohol. Po tym na terenie sklepu zostawił wózek na zakupy wraz z warzywami, a sam wyszedł ze sklepu zabierając ze sobą alkohol i zabawki, za które nie zapłacił.

Pracownica sklepu wybiegła za nim, jednak nie zdołała go ująć. Mężczyzna uciekł w kierunku osiedla Orzeszkowej. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 500 złotych.

Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że kradzieży dokonał mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała i ciemnych krótkich włosach. W czasie kradzieży na usta i nos założoną miał maseczkę, ubrany był ciemną kurtkę z kapturem.

Informacje o widocznym na zdjęciach mężczyźnie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, dzwoniąc pod numer telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00, jak też dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Informacje w tej sprawie można też przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected] lub zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2.

Kradzież alkoholu i zabawek w markecie. Policjanci publikują zdjęcia poszukiwanego mężczyzny

Kradzież alkoholu i zabawek w markecie. Policjanci publikują zdjęcia poszukiwanego mężczyzny

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

  1. w maju ubieglego roku ale zaaskok policjantow

  2. Nie mają czasu szukać przestępców bo musza pilnować pisowskiej watahy… Ludzie zaczynają rozumieć jakie złodziejstwo uprawia rząd wiec też zaczynają kraść. Rąbnął zabawki bo pewnie 500+ mu nie przyszło w terminie hahah

  3. To trzeba by smerfòw pytać bo to oni wiedzą kto jaki kaganiec ma :p

  4. to jest kompromitujące, że policja publikuje zdjęcia złodzieja po ponad roku.
    Żenada !!!

  5. najpierw opozycja potem obowiązki w końcu szkoda będzie zrezygnować z koryta oj będzie bolało

  6. W sumie dobrze że to nie maj 1997 roku. Szansa więc jest.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo