Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kradł głównie alkohol i perfumy. Nakradł na ponad 10 tys. złotych

Radzyńscy policjanci zatrzymali 42-latka, który na terenie Radzynia Podlaskiego i Międzyrzeca Podlaskiego w sklepach kradł alkohol i perfumy. Mężczyzna dokonał przestępstw także na terenie województwa mazowieckiego. Łączna suma strat została oszacowana na kwotę ponad 10 tysięcy złotych.

Kryminalni z Radzynia Podlaskiego zatrzymali 42-latka, który okradał sklepy na terenie dwóch powiatów. Funkcjonariusze w ostatnim czasie otrzymali kilka zgłoszeń o kradzieżach w jednej z drogerii i supermarkecie na terenie Radzynia Podlaskiego. Operacyjni pracujący nad tą sprawą ustalili, że za tymi zdarzeniami może stać mieszkaniec Łukowa. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

– Operacyjni udowodnili mu łącznie 7 kradzieży na terenie Radzynia Podlaskiego i Międzyrzeca Podlaskiego na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Z ustaleń mundurowych wynika, że to nie jedyne przewinienia na koncie 42-latka. Dokonywał kradzieży także na terenie Siedlec i Mińska Mazowieckiego. Za każdym razem mężczyzna wchodził do drogerii wybierał z półek drogie perfumy, natomiast w supermarketach w jego zainteresowaniu był głównie markowe alkohole – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Sprawca usłyszał już zarzuty. Musi liczyć się z konsekwencjami karnymi za kradzież. Za to przestępstwo grozić do 5 lat więzienia.

2 komentarze

  1. alkoholik z klasą chciał ładnie pachnieć:)

  2. Zwróćcie uwagę, w jaki sposób pastuszek dotyka swojej gąski. Z tego zdjęcia bije delikatność i uczucie. Tak po karkach miziają się tylko kochankowie?.

Dodaj komentarz

Z kraju