Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kosztowna brawura za kierownicą. Wystawili dziewięć wysokich mandatów

W miniony weekend policjanci chełmskiej drogówki wystawili dziewięć wysokich mandatów. Dwa z nich na kwotę 3 tysięcy złotych. Dodatkowo cztery osoby straciły prawo jazdy.

Policjanci chełmskiej drogówki tylko w ubiegły weekend wystawili dziewięć wysokich mandatów za przekroczenie dozwolonej prędkości. O 3 tysiące złotych mniej w budżecie domowym będą miały dwie osoby, które działając w warunkach recydywy przekroczyły dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Kolejne dwie osoby za to samo wykroczenie zostały ukarane mandatem za tysiąc pięćset złotych. Pięć osób jechało za szybko o co najmniej 40 km/h, za co otrzymali mandaty w wysokości tysiąca złotych. Dodatkowo cztery osoby straciły prawo jazdy.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności, rozsądek za kierownicą oraz jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków na drodze.

3 komentarze

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Powinniście pojechać na trasę S2 w Warszawie i tam trochę łapać cwaniaczków warszawskich

  2. Policjantów brakuje, a urządzenia (fotoradary) które mogły by policjantów częściowo wyręczyć też się nie stosuje. W każdym dużym kraju Europy jest ich po około 5-10 tysięcy, a Polsce nie ma nawet 10% tego. Widocznie wszyscy się mylą – a tylko my Polacy mamy rację. Ale tam wszędzie dookoła głupki mieszkają.

  3. Wystawili dziewięć wysokich mandatów , pomagajmy im zarabiać na swoje utrzymanie.
    Policjant też człowiek.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport