Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec utrudnień po wypadku na trasie Lublin – Warszawa. Po sześciu godzinach droga została odblokowana

Wznowiony został ruch na trasie prowadzącej od Warszawy w kierunku Lublina. Przez kilka godzin droga była zablokowana, a kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Około godziny 17 odblokowana została droga ekspresowa S12/17 w miejscowości Panieńszczyzna. Jak już informowaliśmy, około godziny 10:45 zderzyły się tam dwa samochody osobowe w tym jeden z przyczepką, samochód dostawczy oraz autokar. Jedna osoba odniosła obrażenia ciała.

Na czas prowadzonych działań ratunkowych, jak również późniejszych czynności policji, jezdnia w kierunku Lublina została całkowicie zablokowana. Następnie konieczne było usunięcie uszkodzonych pojazdów oraz posprzątanie nawierzchni. Jak się okazało, wszystko to trwało sześć godzin.

Na szczęście tym razem kierowcy, którzy utknęli w korku, nie musieli aż tyle czekać. Funkcjonariusze drogówki po zabezpieczeniu drogi wyprowadzili pojazdy pod prąd do węzła Jastków. Objazd poprowadzono „starą” drogą krajową przez Bogucin, Jastków i Dębówkę.

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. Czyj to taki ładny holownik ?? ?

  • Najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt na Lubelszczyźnie ten pan widać że nie był chytry w przetargu na holowanie aut i tym wygrał aby więcej takich uczciwych ludzi na Lubelszczyźnie widać że niektóre komentarze są konkurencji

 2. Osiągnięcie policmajstrów nie z tej ziemi! Udrożnili ruch. Poprowadzili objazdami. A co tam w ogóle się stało? Jaka była sekwencja zdarzeń? Kto jest sprawcą wypadku? Dziennikarze tego nie badają?
  Ceterum censeo Moscuam esse delendam.

 3. Speed Bus Dariusz Mazur

 4. Nikt nie zginął a oni „tylko” 6 godzin udrażniali !!!! sukces ,kierowcy są wam niezmiernie wdzieczni ….

 5. pewnie jakby były ofiary to droga zamknieta ze 2 dni .,…polska rzyczywistość ….tu nikt nigdy nie liczy się z czyimś czasem

 6. Lubelska rzeczywistość lubelska

 7. Sztyrlicowi już wystarczy .Niech inni się dorabiają .

 8. nie może być panowie psowie nawet mogli wyprowadzić korek z „eski” szok i niedowierzanie, ostatnio przez 6 godzin się to nie udało, tylko wszyscy stali. i jakoś się dało teraz? nie trzeba było pozwolenia robić? szok i nie dowierzanie. i jak tu nie hejtować niebieskich waszmościów, jak nie będzie hejtu nie będzie roboty, jak widać na tym przykładzie.

Z kraju