690 680 960

Konferencja i bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez banki

W imieniu Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu pragniemy zaprosić do udziału w wydarzeniu pt. ”Projekt wsparcia dla beneficjentów w formie konferencji i cyklu porad prawnych dotyczących ochrony praw konsumentów na polskim rynku finansowym”.

Lublin
2018-11-17, 10:00

Projekt jest skierowany w szczególności do osób posiadających tzw. kredyty „walutowe” (indeksowane, denominowane, waloryzowane), polisolokaty oraz obligacje GetBack oraz wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Jesteś niezadowolonym posiadaczem obligacji? A czy wiesz, że to doradca finansowy ponosi odpowiedzialność prawną za brak rzetelnych informacji i za zatajenie wiadomości o skali ryzyka dla klienta?

2. Masz kredyt lub inny produkt finansowy kupiony w banku? Jeżeli tak to być może nawet nie wiesz, że jesteś właścicielem polisolokaty.

3. Czy wiesz, że umowy „kredytów walutowych” w świetle prawomocnych wyroków są niezgodne z prawem ? A po ich przeliczeniu zgodnie z prawem możesz mieć nawet 50% nadpłaty?

Wykłady i prezentacje będą się odbywać 17.11.18. w Sali nr 3 w Sali Błękitnej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, ul.Spokojna 4, w godz.10.00-16.00, wg harmonogramu:

10.00-11.45 Obligacje GetBack

12.05-13.50 kredyty „walutowe”

14.10-15.55 polisolokaty

Obowiązuje rejestracja. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne osób zainteresowanych pod numerem 515 908 569.

Ilość miejsc ograniczona.

Łącznie w ramach projektu będzie zrealizowanych 10 otwartych konferencji oraz 200 godzin bezpłatnych porad prawnych, prowadzonych przez doświadczonych pełnomocników procesowych. Konferencje będą odbywać się w październiku i listopadzie 2018 r. w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu.

Dzięki sfinansowaniu projektu ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, konsumenci rynku finansowego po raz pierwszy otrzymują darmowe wsparcie prawne w tak szerokim zakresie.

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu to organizacja społeczna, która powstała w celu zatrzymania procederu łamania prawa polskiego i europejskiego, przez instytucje finansowe działające w Polsce. Stowarzyszenie stara się aktywnie współpracować z organami ustawodawczymi, w zakresie wzmocnienia pozycji prawnej klientów rynku finansowego. Uczestniczy w pracach Komisji Sejmowych, spotyka się z Prezydentem RP i jego Ministrami, wspiera działania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Celem projektu jest zwiększenie świadomości konsumentów co do przysługujących im praw oraz umożliwienie uzyskania bezpłatnej porady prawnej, w zakresie jego indywidualnej sprawy.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 3.985zł -0.15%
  • GBP 5.0509zł -0.09%
  • EUR 4.3337zł -0.36%
  • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)