Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kończy się sezon nad Zalewem Zemborzyckim. Słoneczny Wrotków czynny tylko do niedzieli

W najbliższy weekend zakończy się tegoroczny sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Połowę tańsze będą też bilety na basen olimpijski.

Zbliża się koniec wakacji, kończy się także tegoroczny sezon w kompleksie basenów i innych wodnych atrakcji nad Zalewem Zemborzyckim. Zgodnie z zapowiedziami, ośrodek Słoneczny Wrotków będzie otwarty tylko do niedzieli 3 września. Również do niedzieli można korzystać z Aquaparku w Aqua Lublin, który od najbliższego poniedziałku będzie wyłączony z użytkowania z powodu przerwy technicznej.

– Wszystkie zarządzane przez MOSiR obiekty wodne latem zostają poddawane niezbędnym pracom konserwacyjnym i czyszczeniu. Teraz czas na ostatni z nich. Aquapark, czyli strefa rekreacyjna w Aqua Lublin ze zjeżdżalniami i z basenem do nauki pływania, baseny zewnętrzne oraz Saunarium będą wyłączone z użytkowania od 4 do 25 września – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk z lubelskiego MOSiR-u.

W tym czasie do dyspozycji miłośników pływania l pozostają: CSR Łabędzia, Strefa H2O oraz basen olimpijski w Aqua Lublin. Od 4 do 25 września bilety na basen olimpijski będą tańsze o połowę.

2017-08-31 14:30:06
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Ale nieszczęście!!! I gdzie teraz ja, moja konkubina Andżela, i jej dzieci Dżesika i Alan będziemy załatwiać potrzeby fizjologiczne??!! U nas w kamienicy tylko jeden kibel na całe piętro!!!

 2. najlepiej to do fontanny na litweskim…a gdzie brajanek, w drodze czy już w poprawczaku?

 3. Przydała by się informacja jakie straty wygenerował obiekt przez ten okres działania…

 4. Tylko do niedzieli…??? A to gdzie Dżesika z Brajanem będą szczeć?

 5. sezon pływających klocy

 6. gówniany sezon hahah

 7. sezon pływających klocków pora zakończyć

 8. Czyli koniec sr…nia w besenach? I cóż te biedne dresy poczną?

 9. student politechniki

  W sumie to szkoda. Jest ładna pogoda, mogliby mieć otwarte co najmniej do połowy miesiąca. Myślę, że sporo osób by skorzystało, bo oprócz uczniów w mieście są także np. studenci. A rok akademicki zaczyna się dopiero w październiku. A i uczniowie po szkole pewnie by z chęcią się wybrali, przez pierwsze dwa tygodnie września w szkole właściwie nie ma nauki.

 10. aqua lublin tam można jeszcze się wykasztanić