Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kończy się czas promocji dla Lubelskiego Roweru Miejskiego. Sprawdź cennik

Jeszcze tylko do 14 maja trwa specjalna oferta promocyjna dla użytkowników Lubelskiego Roweru Miejskiego, która umożliwia wypożyczenie jednośladu za symboliczną „złotówkę”. Od połowy miesiąca przejazd rowerem będzie płatny, zgodnie z obowiązującym cennikiem, a opłata inicjalna wyniesie 10 zł.

– Kończymy czas promocji dla Lubelskiego Roweru Miejskiego. Dziękuję wszystkim, którzy z niej skorzystali, była to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą miejskiej wypożyczali i przetestowania odnowionej floty rowerów. Przygotowana przez nas specjalna oferta za symboliczną złotówkę spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Mam nadzieję, że część z nich nadal będzie korzystać z tej formy mobilności, a poprzez integrację systemów komunikacji zbiorowej i rowerowej, grono odbiorców jeszcze się powiększy – mówi Artur Szymczyk, Zastępca Prezydent Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju.

Na początek nowego sezonu, Miasto przygotowało specjalną ofertę promocyjną. Do 14 maja użytkownik za wszystkie swoje wypożyczenia płaci jedynie 1 zł. Kwota ta jest pobierana z opłaty inicjalnej uiszczanej podczas rejestracji, która w początkowym okresie także wynosi „złotówkę”. W tym czasie aplikacja działa w ograniczonym zakresie, tj. umożliwia tylko wypożyczenie i zwrot.

Z kolei, od 15 maja, po zakończeniu okresu promocyjnego, opłata inicjalna wyniesie 10 zł, wtedy też zacznie obowiązywać cennik wypożyczeń z okresowymi abonamentami oraz tzw. portmonetką. Użytkownicy będą mieli do wyboru pakiety abonamentowe 7-, 30- i 90-dniowe oraz abonament sezonowy. Nowy system LRM jest powiązany z komunikacją miejską, poprzez integrację z Lubelską Kartą Miejską i systemem LUBIKA. Dla posiadaczy biletu okresowego oznacza to dostępne minuty w ramach zakupu dowolnego biletu okresowego, zaś dla osób posiadających identyfikator LKM specjalny cennik wypożyczeń i abonamentów. Pełen cennik opłat obowiązujący od 15 maja znajduje się w załączniku.

W celu dalszego korzystania z systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego, należy pobrać nową wersję aplikacji Lubelski Rower Miejski (z Google Play lub AppStore). Konto użytkownika w systemie zostanie automatycznie przeniesione wraz z aktualnym saldem, a dane do logowania się nie zmienią. W związku z aktualizacją oprogramowania, konieczna będzie przerwa techniczna w nocy z 14 na 15 maja.

Środki klienta zgromadzone na rachunku poprzedniego operatora LRM, czyli firmy Nextbike, są nadal środkami klienta. Ma on prawo je odzyskać wyłącznie na pisemne wezwanie, wskazując numer rachunku na jaki mają zostać zwrócone i tym samym rozwiązując umowę z Nextbike.

Wypowiedzenie można złożyć:
– drogą elektroniczną pod adres e-mail: [email protected]
– drogą elektroniczną przez formularz kontaktowy: https://nextbike.pl/kontakt/
– listem poleconym pod adres pocztowy Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Przasnyskiej 6b, 01-756 Warszawa

Obecnie mieszkańcy i turyści mają do dyspozycji około 520 jednośladów oraz blisko 130 stacji. Docelowo flota rowerów wzrośnie do 600. W tym sezonie, czyli od 21 marca do 11 maja, liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 8,8 tys., a wypożyczeń około 43 tys. Do tego łącznie jednoślady przejechały już 130 tys. km. Szczegóły dotyczące Lubelskiego Roweru Miejskiego oraz aplikacji dostępne są na dedykowanej stronie: www.lubelskirower.pl.

Cennik

Kończy się czas promocji dla Lubelskiego Roweru Miejskiego. Sprawdź cennik

Kończy się czas promocji dla Lubelskiego Roweru Miejskiego. Sprawdź cennik

(fot. UM Lublin\źródło UM Lublin)

13 komentarzy

 1. śmieszni są ci od pedElarze. Bardzo śmieszni.

 2. Niemal za każdym razem chcąc wypożyczyć rower najbliższe stacje był puste

 3. Nigdy nie korzystałem i nie skorzystam.

 4. Cennik jak w komunikacji miejskiej… co by tu jeszcze pogmatwać…

 5. A kiedyś pierwsze 20min było darmowe…

  • Multikültipenis

   Teraz też jest – jeśli tylko masz paszport kraju, którego nazwa zaczyna się na „U”, a kończy na „kraina”. 🙂

   • Tak? Jakieś dowody czy tak pier… głupoty? Konkretnie, poproszę link wskazujący te zniżki.

    • Multikültipenis

     Link? Google pl i poczytaj jakie Kaczogród daje im zniżki na wszystko i jak żyją z naszych pieniędzy. 🙂

     • Niektórzy o tym piszą dokładnie po to, aby namieszać w głowie takim głąbom jak ty.
      Może zostało ci jeszcze trochę rozumu aby domyśleć się kto i w jakim celu rozpowszechnia takie informacje.

 6. Niby spoko, tylko szkoda, że minuty niewykorzystane nie przechodzą na następny okres. Jak ktoś nie ma roweru lub nie ma gdzie trzymać to wcale nie jest złe rozwiązanie.
  Pkt. 8 to głupota

 7. Może będzie mniej?

Dodaj komentarz

Z kraju