Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie ze złotym medalem od Straży Granicznej (zdjęcia)

W trakcie uroczystości w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej z okazji Święta Niepodległości i Dnia Pracownika SG, Złotym Medalem za Zasługi dla Straży Granicznej odznaczony został Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie – nadinsp. Artur Bielecki. Brązowymi medalami zaś odznaczeni zostali jeszcze czterej policjanci z Lubelskiej Policji.

W komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z okazji Święta Niepodległości i Dnia Pracownika SG, odbyły się uroczystości, podczas których wręczono awanse i odznaczenia.

Podczas uroczystości  25 osobom wręczono medale Za Zasługi dla Straży Granicznej. Odznaczeniem tym został wyróżniony m.in. nadinspektor Artur Bielecki – Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie. Medal Za Zasługi dla Straży Granicznej, nadawany jest funkcjonariuszom i pracownikom, którzy swoją nienaganną służbą lub pracą przyczynili się do zwiększenia sprawności działania i podniesienia poziomu wyposażenia technicznego SG.

Wśród wyróżnionych znalazło się jeszcze czterech policjantów z Garnizonu Lubelskiej Policji. Brązowymi Medalami za Zasługi dla Straży Granicznej wyróżnieni zostali:

  • młodszy inspektor Krzysztof Gdula – Komendant Komisariatu Policji w Terespolu;
  • podinspektor Piotr Wolak – Naczelnik Wydziału Sztab Policji KWP w Lublinie;
  • nadkomisarz Jarosław Jasina – I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie;
  • starszy aspirant Wojciech Leśniak – Kierownik Posterunku Policji w Dołhobyczowie.

Odznaczenia wręczył Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Szcząchor.

(źródło: NOSG)

12 komentarzy

  1. Pani na czwartym zdjęciu zaraz parsknie śmiechem?

Dodaj komentarz

Z kraju