Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kombajn wciągnął mężczyźnie nogę. Interweniował śmigłowiec LPR

W sobotę w Skrzyniach Kolonii doszło do poważnego wypadku podczas prac polowych. Heder kombajnu wciągnął mężczyźnie nogę.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:30 w miejscowości Skrzynice Kolonia w powiecie lubelskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że na polu trwały prace przy zbiorze kukurydzy. W pewnym momencie 50-letni mieszkaniec gminy Jabłonna chcąc oczyścić heder został wciągnięty za nogę przez urządzenie tnące. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Policjanci z Bychawy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

2018-10-01 17:46:58
(fot. Policja Bychawa)

8 komentarzy

 1. Miał mózg ze sobą? Kto przy zdrowych zmysłach robi COKOLWIEK przy hederze gdy ten jest włączony??

 2. Szkoda życia i zdrowia Ale głupota nie zna granic.

 3. Co tu wyjaśniać .Wszelkie prace wykonuje się przy wyłączonym silniku , i nie tylko w rolnictwie Są maszyny i urzadzenia napędzane spręźonym powietrzem i w tym wypadku zamyka się dopływ powietrza oraz usuwa z układu maszyny pozostałość powietrza

 4. A kogo obchodzi jakiś chłopek że wsi? To już niema niedzialo się w Lublinie ciekawego?!

  • Niby nic, ale jak Ci się trafi ludzka kostka w płatkach kukurydzianych, to może zacząć obchodzić. Wtedy piałyby wszystkie tabloidy.

   • Prędkość nie zabija tylko jej nagła utrata

    Czyli rozumiem że teraz gdy już wiemy o tym wypadku i ktoś „trafi ludzką kostkę w płatkach kukurydzianych” to już nikogo nie będzie to obchodziło i wszystkie tabloidy nie będą piały?

  • Gdyby nie ten „chłopek ze wsi” to pewnie ty i wiele innych osób nie miało by chleba, a jak widać po tym zbędnym komentarzu to że ktoś z Lublina to nie znaczy ze nie cham i że mu „słoma z butów nie wygląda” bo to bezczelne, ludzka tragedia, a tu zero współczucia…