690 680 960

Komarów Osada: Pomóżmy wpólnie zebrać pieniądze na sprzęt ratowniczy dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej

Strażacy z OSP Komarów Osada zbierają pieniądze na niezbędny sprzęt ratowniczy. Wspólnie możemy pomóc im osiągnięciu celu.

Strażacy z OSP Komarów Osada za naszym pośrednictwem zwracają się o pomoc w zdobyciu środków na zakup sprzętu ratowniczego, w tym między innymi zakupu deski pediatrycznej do transportu dzieci podczas zdarzeń drogowych oraz węży pożarniczych, a także zakupu fantomu do nauki pierwszej pomocy.

Każda przekazana złotówka się liczy. Koszt urządzeń to 3000 zł. Dzięki wam zostanie uratowane życie ludzkie i mienie. O jednostce możecie przeczytać na ich stronie internetowej http://ospkomarow.pl

Strażaków można wesprzeć tutaj – kliknij !

Do końca zbiórki pozostało 54 dni.

Aktualnie jednostka OSP liczy 63 druhów w drużynie męskiej oraz kobiecej i dwóch młodzieżowych, chłopięcej i dziewczęcej.

2015-12-10 19:04:27
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Redakcjo zebrać a nie zabrać

 2. 63 osoby po 50 zł to 3150zł jaki sens w żebraniu?

 3. przekazuję swoją pulę przeznaczoną na karmienie cyganów,patologii i sprowadzanie darmozjadów z syrii na rzecz ogolno pojętego,społecznego dobra.Niech służy Polakom,a nie pasożytom.

 4. Zgadzam się w 100% ( z Zenkiem ). Sam jestem w OSP i wiem że brak odpowiedniego sprzętu bardzo utrudnia sprawne działanie. Tylko w przypadku tej jednostki jest jedno ale mając na stanie taki sprzęt jak reprezentują na stronie jednostki wstydził bym się prosić o jakie kol wiek pieniądze od ludzi jednostkę powinno być stać na zakup tego sprzętu. Odbiegając trochę od tematu jest bardziej potrzebująca wsparcia jednostka OSP jakiś czas temu był o nich temat na 112 druhowie nie mają czym jezdzić do pożarów bo mają na stanie tylko starego Żuka. Jednostka była gdzieś z okolic Lubartowa ale nie jestem pewien. Kończąc temat jednostka ta nie jest aż tak potrzebująca żeby ich wspierać te 3000 tysiące nie jest tak straszną sumą żeby nie było ich stać na zakup sprzętu.

 5. co miesiąc oddaję ok 1000zł ZUSowi, ponad 1000zł do US. Tam proszę szukać moich pieniędzy… sorry mam dość tego państwa.

 6. Druhowie byście się wstydzili zbierać takie grosze należąc do systemu KSRG przecież tam co roku dostajecie dotacje na co tylko chcecie i ile chcecie wiem bo sam rozdzielam te dotacje lepiej zbierzcie te pieniądze i oddajcie na zwykłe jednostki OSP bo w nich to jest bieda WSTYD!!!

 7. Witam. Jestem OSP-em i widzę, że Koledzy mają całkiem niezły sprzęt. My też jesteśmy w KSRG i wiem jakie wymagania stawia się OSP. No ale Panowie nie przesadzajmy z tymi prośbami. My nie możemy doczekać się lepszego samochodu , a mamy Stara 244 z 1985 r. Więc sami widzicie jaka jest przepaść. Jak powiedział Prezes, macie dotacje z KSRG i całkiem sporo wyjazdów więc środki są.
  Z całym szacunkiem do wszystkich druhów OSP .

 8. Ja też należę do OSP ZAKRZÓWEK. Jesteśmy w KSRG już parę lat, sprzęt jest, zapał też, ale na stanie mamy Stara który żyje własnym życiem. Pod górę 30km/h to jego szczyt możliwość. Rower nas wyprzedza:) a pieniądze z KSRG nie pozwalają na zakup nowego. Obiecane było że dostaniemy coś lepszego ale jak to w życiu bywa na obietnicach się skończyło. Druchowie muszą dokładać czasem z własnej kieszeni. A wiadomo że dziś jest ciężko z pieniędzmi jak ktoś ma rodzinę na utrzaniu.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…